/ Pracownicy

Lato w mieście

pCztery-pory-roku-jedna-platforma-kafeteryjna-i-mnstwo-oszaamiajcych-ofert-benefitowych-na-urozmaicenie-np-najcieplejszego-sezonu-w-roku-Lato-w-miecie-moe-by-pene-niespodzianek-zwaszcza-e-to-dla-wielu-pracownikw-okres-urlopowyppSprawd-co-Medicover-Be...

Cztery pory roku, jedna platforma kafeteryjna i mnóstwo oszałamiających ofert benefitowych na urozmaicenie np. najcieplejszego sezonu w roku. Lato w mieście może być pełne niespodzianek zwłaszcza, że to dla wielu pracowników okres urlopowy.

Sprawdź, co Medicover Benefits może zaoferować Twojemu zespołowi, a co Twoja firma zyskuje, gdy temperatura na termometrach za oknem wciąż rośnie!

Lato w mieście

nietuzinkowo

Twoi współpracownicy mogą korzystać z kąpieli słonecznych w mieście u boku firmowej kafeterii. Partnerskie benefity sportowe umożliwiają zwiedzanie miasta np. na hulajnodze lub wygodnym rowerze miejskim.

Jeśli Twoi pracownicy lubią spędzać aktywnie swój czas wolny, zaoferuj im dobry sprzęt sportowy, ułatwiający realizację letnich planów. Wrotki, rolki, deskorolki a ponadto niezbędne akcesoria sportowe umilające czas spędzony na świeżym powietrzu. Nasi partnerzy oferują wiele możliwości, na spędzenie czasu zespołowo (siatkówka, koszykówka, tenis). Dla pracowników, dla ich rodzin i… dla Twojej firmy!

zdrowo

Możesz zadbać o zdrowie swoich pracowników, bo masz na to realny wpływ. Przemieszczanie się w mieście, w godzinach szczytu – to nie lada wyzwanie. Zamiast klimatyzowanego auta i straty czasu stojąc w korkach, Twój pracownik może dojeżdżać do pracy na rowerze lub za pomocą innego, równie atrakcyjnego środka transportu.

Firma zyskuje zdrowszego, mniej zestresowanego (wizją spóźnienia się do pracy) podwładnego a sam zatrudniony: dodatkowy czas na rekreację.

Twój pracownik może realizować wybrane benefity zdalnie, poprzez zakupy w sklepie partnerskim online lub stacjonarnie w punkcie sprzedaży. Oferty dostępne na platformie kafeteryjnej Medicover Benefits można dostosowywać do określonych preferencji i spełniać oczekiwania wielu pracowników – jednym kliknięciem!

Nasi partnerzy:

 • Centrum Rowerowe Sprint
 • Benefit Bike
 • PROROWERY.pl
 • Hurtowniasportowa.net

Lataj po mieście!

Latem, można zwiedzać miasto z wielu perspektyw. Jeśli Twój pracownik chce widzieć więcej, może wykorzystać przyznane w ramach firmowej kafeterii bonusy, na zakup ciekawego sprzętu np. do latania dronem!

Kafeteria to również mnóstwo pomysłów i rozwiązań dla pracujących rodziców. Spacer po mieście, zabawy na placu zabaw czy wyjście do sklepu – każdy rodzic wie, jak ważna jest wygoda i bezpieczeństwo. Oferty od naszych kafeteryjnych partnerów to również nosidełka ergonomiczne dla dzieci, wózki spacerowe, sportowe, wielofunkcyjne czy przyczepki, a także niezbędne przybory do karmienia czy piknikowe akcesoria.

Ponadto, nasi partnerzy oferują sprzęt uwieczniający piękno lata spędzonego w mieście: aparaty fotograficzne, kamery, smartfony i wiele innych.

Nasi partnerzy:

 • Allegro
 • SCANDINAVIAN BABY

Co zima przychłodzi… (miejskie) lato wynagrodzi!

Można być zwolennikiem sielankowych wakacji na wsi lub pełnego niesamowitych atrakcji urlopu w mieście. Dla entuzjastów obu, firmowa kafeteria przygotowała rozwiązania ułatwiające spędzanie swojego czasu wolnego.  Z naszymi partnerami zatrudnieni w Twojej firmie pracownicy, przygotują się na wyjazd – zarówno ten sielski, jak i miejski, bo lato w mieście można umilić:

 • pobytem w SPA lub wizytą w salonie kosmetycznym np. od salon Happy & Beauty;
 • zabiegiem tlenoterapii hiperbarycznej od FIZJO OXY tlenoterapia;
 • książkowymi pozycjami do zrealizowania na miejskiej ławeczce np. od pl grupa Helion S.A.;
 • pięknie pachnącymi, naturalnymi kosmetykami na co dzień np. od {iossi}.

Kreatywne lato w mieście z Medicover Benefits

Twoi pracownicy mogą korzystać z gotowych rozwiązań na spędzenie czasu wolnego w mieście dzięki platformie benefitowej Medicover Benefits. Znajdą tu m.in. liczne oferty kinowe na wieczorne seanse, pomysły na aktywne popołudnie w parku trampolin albo szalone chwile z dziećmi na rollkowisku.

Nasi partnerzy:

 • Rollkowisko
 • Jump Hall
 • TEPfactor
 • JumpWorld
 • KinAds
 • Lockme i wiele, wiele więcej

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania wspomagające prace działów HR. Nasza platforma kafeteryjna obsługuje zarówno świadczenia abonamentowe – jak i jednorazowe. Jesteśmy aktywnym wsparciem dla firm w zakresie sprzedaży i marketingu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wypracowaliśmy skuteczne metody poprawy relacji z pracownikami, klientami i partnerami. Sprawdź Nas!