Menu:
Allegro

Allegro

Allegro.pl to najpopularniejsza platforma zakupowa w Polsce i jedna z największych firm e-commerce w Europie. Od 1999 roku ułatwia Polakom zakupy w sieci oferując im najlepsze ceny, wygodę i pełne bezpieczeństwo transakcji. Na Allegro można znaleźć dosłownie wszystko, w takich kategoriach jak m.in.: Motoryzacja, Moda, Dom i ogród, Elektronika, Książki i kolekcje, Dziecko czy Zdrowie i uroda. W każdym miesiącu Allegro jest odwiedzane przez 22 milionów klientów. Codziennie klienci kupują na platformie ponad milion produktów, z których przeszło 90% stanowią rzeczy nowe, objęte gwarancją. Allegro oferuje również nowoczesne usługi finansowe: raty 0%, ubezpieczenia oraz leasing. Sprzedaż prowadzi tu 100 tysięcy firm - to nie tylko największe światowe marki, ale w większości małe i średnie polskie firmy handlowe. Dzięki temu Allegro przyczynia się do ciągłego polepszania standardów na rynku e-commerce: dbając o prawa konsumentów, a jednocześnie wspierając rozwój przedsiębiorczości. Allegro zatrudnia dziś ponad 1,5 tysiąca osób z czego ponad połowa to najwyższej klasy specjaliści w obszarze technologii. Oprócz głównej siedziby w Poznaniu, firma ma biura także w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu i Krakowie. Allegro jest jedną z najsilniejszych polskich marek, którą wyróżnia wysoka jakość obsługi klienta. Potwierdzają to najwyższe pozycje w rankingach takich jak Superbrands, Gwiazdy Jakości Obsługi czy OC&C Retail Proposition Index.

Benefity Allegro w ramach naszego systemu kafeterynjego to:

• Ponad 100 milionów produktów do wyboru na platformie Allegro!
• Kody obejmują wszystkie dostępne na platformie produkty i można je wykorzystać przed finalizacją transakcji, niezależnie od rodzaju zakupu (Kup Teraz, zakupy przez koszyk, licytacje).
• W jednej płatności można wykorzystać do 15 kart podarunkowych.
• Kodem można posługiwać się wielokrotnie do wyczerpania limitu kwotowego przypisanego do kodu lub do skończenia jego terminu ważności.
• Kody można wykorzystywać również przy zakupach w trybie „gość” (bez zarejestrowanego konta).
• Kody są bezgotówkową formą zapłaty za produkty na platformie zakupowej Allegro i nie podlegają wymianie na środki pieniężne w całości lub w części.
• Zakupione kody dostępne są na Platformie Benefitowej w zakładce „Twoje benefity” oraz za pośrednictwem wybranej opcji dostawy (email/SMS).

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: