Menu:
Cinema City

Cinema City

Należy do grupy Cineworld, która jest jedną z największych sieci na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Cineworld obejmuje 9 krajów: Polskę, Wielką Brytanię, Irlandię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Obecnie spółka prowadzi 222 kina z 2049 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina. Wprowadziła w Polsce najnowsze technologiczne rozwiązania: 5 kin IMAX® oraz 5 sal ŠKODA 4DX™. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych.

Cinema City jako pierwsza i jedyna sieć kin w Polsce oferuje swoim klientom roczny abonament – Cinema City Unlimited – który umożliwia nielimitowany dostęp do filmowych hitów. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach za pośrednictwem New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cineworld jest jedną z najszybciej rosnących sieci kin w Europie.

>

Obecnie spółka prowadzi 222 kina z 2049 ekranami. W Polsce posiada obecnie 33 kina. Wprowadziła w Polsce najnowsze technologiczne rozwiązania: 5 kin IMAX® oraz 5 sal ŠKODA 4DX™. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych hollywoodzkich tytułów filmowych.


Vouchery Cinema City w ramach Platformy Benefitowej Medicover:

 • Są dostępne w wersji elektronicznej do wykorzystania kinach sieci Cinema City zlokalizowanych w całej Polsce,
 • Zakupione na Platformie Benefitowej vouchery znajdują się na Koncie Użytkownika w zakładce „Twoje Benefity” oraz wysyłane są na wybraną przez użytkownika opcję dostawy (email/SMS),
 • Vouchery dostępne na Platformie umożliwiają wstęp na różne rodzaje seansów: 2D, 3D oraz IMAX,
 • Voucher jest bezgotówkową formą zapłaty za bilet. Przed seansem należy go wymienić w kasie kina (jeden voucher = jeden bilet), Informacje na temat daty ważności voucherów pojawią się po wybraniu ilości kodów na Platformie.

 • Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

  Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

   Pokaż
   Pokaż
   Pokaż

   Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

   Mapa strony
   Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
   Znajdź nas na: