Menu:
Empik

Empik

Empik to dziesiątki tysięcy książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, zabawek edukacyjnych oraz artykułów do relaksu. To ulubiona rozrywka i kultura, przyjemność odkrywania i poznawania. Dostarcza wiedzę, generuje pasje, poszerza zainteresowania. Inspiruje do dalszego rozwoju i kreatywności. Oferta Empik.com obejmuje pozycje wartościowe, a jednocześnie ciekawe i intrygujące. Jest skierowana do odbiorców w każdym wieku, o różnych gustach i zainteresowaniach. Mogą oni wybierać spośród zarówno wydawnictw masowych, bestsellerów, nowości, jak i pozycji adresowanych do koneserów, produkcji niszowych, niezależnych i elitarnych.

Oferta kafeteryjna partnera Empik w ramach Platformy Medicover Benefits to:


• Kody o różnych wartościach do przeznaczenia na książki, płyty, filmy i inne z szerokiej oferty ponad 3 000 000 produktów!
• Kody w zależności od rodzaju bonu zakupowego można wykorzystać w sklepach stacjonarnych sieci Empik lub w sklepie internetowym empik.com
• Podczas jednego zamówienia można wykorzystać wiele kodów.
• Kody elastycznie dopasowują się do ceny produktów: jeżeli cena zakupu jest wyższa niż nominał kodu, brakującą kwotę można dopłacić w dowolny dostępny na sklepie. A jeżeli podczas zakupów nie zostanie wykorzystana cała wartość kodu, pozostała wartość zostanie przypisana do konta użytkownika i będzie czekać na późniejsze wykorzystanie.

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: