O Medicover Benefits

Medicover Benefits

Dostarczamy najnowocześniejsze i najbardziej wydajne rozwiązania wspomagające działy HR, sprzedaży i marketingu
w relacjach z pracownikami, klientami oraz partnerami.

Medicover Benefits to połączenie wieloletniego doświadczenia w zakresie budowy i zarządzania programami benefitowymi, motywacyjnymi oraz rabatowymi firmy Media Program z ponad 20 letnim doświadczeniem i zaufaniem tysięcy Klientów firmy Medicover.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Budujemy narzędzia oparte na zaawansowanych technologiach, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektywności. Stale pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności.

INNOWACYJNOŚĆ

INNOWACYJNOŚĆ

Poznanie potrzeb klienta pomaga przygotować najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań i preferencji. Razem tworzymy długofalową strategię rozwoju.

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

Efektywność naszych działań zawdzięczamy pracy zespołu ekspertów, których wiedza i doświadczenie pozwoliła stworzyć najciekawsze dedykowane serwisy w Polsce.

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, i odpowiemy na Twoje pytania. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Gwarantujemy, że wykorzystamy te dane tylko do jednorazowego kontaktu.

  Oświadczenie

  Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych:
  • Administrator danych: Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
  • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
  • Podstawy prawne przetwarzania: Nasz prawnie uzasadniony interes. Twoja zgoda
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Benefits Sp. z o. o
  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna