O MEDICOVER BENEFITS

Medicover Benefits

Dostarczamy najnowocześniejsze i najbardziej wydajne rozwiązania wspomagające działy HR, sprzedaży i marketingu
w relacjach z pracownikami, klientami oraz partnerami.

Medicover Benefits to połączenie wieloletniego doświadczenia w zakresie budowy i zarządzania programami benefitowymi, motywacyjnymi oraz rabatowymi firmy Media Program z ponad 20 letnim doświadczeniem i zaufaniem tysięcy Klientów firmy Medicover.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Budujemy narzędzia oparte na zaawansowanych technologiach, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektywności. Stale pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności.

INNOWACYJNOŚĆ

INNOWACYJNOŚĆ

Poznanie potrzeb klienta pomaga przygotować najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań i preferencji. Razem tworzymy długofalową strategię rozwoju.

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

Efektywność naszych działań zawdzięczamy pracy zespołu ekspertów, których wiedza i doświadczenie pozwoliła stworzyć najciekawsze dedykowane serwisy w Polsce.

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, i odpowiemy na Twoje pytania. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Gwarantujemy, że wykorzystamy te dane tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm), Medicover Benefits Sp. z o.o. informuje, iż jest Administratorem Danych osobowych podanych bądź uzyskanych w celu marketingu i sprzedaży usług Medicover Benefits Sp. z o. o. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Benefits Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Benefits Sp. z o. o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.