O Medicover Benefits

Medicover Benefits

Dostarczamy najnowocześniejsze i najbardziej wydajne rozwiązania wspomagające działy HR, sprzedaży i marketingu
w relacjach z pracownikami, klientami oraz partnerami.

Medicover Benefits to połączenie wieloletniego doświadczenia w zakresie budowy i zarządzania programami benefitowymi, motywacyjnymi oraz rabatowymi firmy Media Program z ponad 20 letnim doświadczeniem i zaufaniem tysięcy Klientów firmy Medicover.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Budujemy narzędzia oparte na zaawansowanych technologiach, które zapewniają najwyższy stopień bezpieczeństwa i efektywności. Stale pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności.

INNOWACYJNOŚĆ

INNOWACYJNOŚĆ

Poznanie potrzeb klienta pomaga przygotować najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych wymagań i preferencji. Razem tworzymy długofalową strategię rozwoju.

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

WYJĄTKOWY ZESPÓŁ

Efektywność naszych działań zawdzięczamy pracy zespołu ekspertów, których wiedza i doświadczenie pozwoliła stworzyć najciekawsze dedykowane serwisy w Polsce.

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, i odpowiemy na Twoje pytania. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Gwarantujemy, że wykorzystamy te dane tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska, w tym poprzez profilowanie/ przesyłanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, oraz podmiotów Medicover Polska informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, oraz podmiotów Medicover Polska informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych:
• Administrator danych: Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
• Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
• Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
• Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
• Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Benefits Sp. z o. o
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna