Menu:

O Medicover Benefits

Medicover Benefits łączy wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia programów benefitowych i zarządzania nimi z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem firmy Medicover, której zaufały setki tysięcy klientów. Dostarczamy działom HR nowoczesny i unikatowy system do zarządzania benefitami pozapłacowymi oraz do budowania zaangażowania. Nasza platforma Medicover Benefits to jednocześnie kafeteria benefitowa i rozwiązanie wellbeingowe, dzięki któremu można docenić pracowników, zadbać o ich rozwój, usprawnić komunikację i zbudować firmową społeczność.

Naszym celem jest wspieranie pracodawców w motywowaniu i budowaniu zaangażowania pracowników. Pomagamy działom HR w automatyzowaniu procesów, administrowaniu świadczeniami pozapłacowymi oraz usprawnieniu systemu raportowania. A pracownikom dajemy możliwość dopasowania benefitów do ich potrzeb i aktualnego etapu życia. Z naszą platformą mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania oraz aktywnie spędzać czas wolny.

W zgodzie z najwyższymi standardami

Bezpieczną współpracę z Medicover Benefits potwierdzają uzyskane certyfikaty: 

 • Certyfikat ISO 27001:2013 Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – świadczy, że nasze systemy, procedury oraz wewnętrzne polityki spełniają najwyższe rynkowe standardy i podlegają ciągłemu doskonaleniu.
 • Certyfikat ISO 22301:2019 Systemów Zarządzania Ciągłością Działania – określa najlepsze praktyki, które ułatwiają organizacjom skuteczne reagowanie na zagrożenia i odtworzenie zdolności organizacji do ponownego działania.

Medicover w Polsce

Od 28 lat działalność Medicover w Polsce koncentruje się na usługach: od zdrowia po wellbeing. W portfolio firmy znajdują się usługi z zakresu profilaktyki i opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej opieki zdrowotnej, innowacyjne usługi stomatologiczne, zaawansowane procedury in vitro, a także rozwiązania z zakresu wellness, w tym sportu i diety. Medicover prowadzi centra medyczne, szerokoprofilowe szpitale, apteki, kliniki leczenia niepłodności, centra stomatologiczne, salony optyczne, centra zdrowia psychicznego, a także kluby fitness i siłownie w całej Polsce. Ponadto oferuje pakiety sportowo-rekreacyjne oraz nowoczesny, intuicyjny system do budowania zaangażowania pracowników – platformę Medicover Benefits. Firma Medicover jest obecna we wszystkich regionach Polski.

Więcej o Medicover.pl

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: