Menu:
Decathlon

Decathlon

Decathlon jest międzynarodowym designerem, producentem i dystrybutorem sprzętu sportowego. Obecnie w Polsce oferujemy ponad 70 dyscyplin/sportów i około 30 000 artykułów sportowych w naszych 60 sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym Decathlon.pl. Oferujemy produkty naszych 20 marek własnych oraz kilkudziesięciu znanych międzynarodowych marek.

Oferta kafeteryjna partnera Decathlon w ramach Platformy Medicover Benefits to:


• Kody zakupowe dostępne są do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Decathlon bądź w sklepie internetowym decathlon.pl. Karty Podarunkowe nie obejmują zakupów w Decathlon Basic Pabianice oraz na platformach internetowych rent.decathlon.pl, go.decathlon.pl i club.decathlon.pl.
• W czasie jednej transakcji w sklepie stacjonarnym można zrealizować maksymalnie 10 Kart Podarunkowych. W czasie jednej transakcji na decathlon.pl - maksymalnie 3 Karty Podarunkowe
• Bonami można posługiwać się wielokrotnie do wyczerpania limitu kwotowego przypisanego do danej Karty Podarunkowej lub do skończenia jego terminu ważności.
• Jeżeli cena zakupu jest wyższa niż nominał kodu, brakującą kwotę można dopłacić w dowolny dostępny w sklepie sposób zapłaty.
• Zakupiony kod będzie dostępny w zakładce „Twoje benefity” na Platformie Benefitowej oraz zostanie wysłany na wybraną opcję dostawy (email/SMS). Kod PIN dostępny jest w pliku PDF.

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: