Menu:

Angażowanie pracowników

Platforma Medicover Benefits to nie tylko kafeteria, ale również wiele nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym zwiększysz zaangażowanie pracowników, poprawisz komunikację i zbudujesz wizerunek atrakcyjnego pracodawcy.

Total Reward Statement (TRS)

Total Reward Statement (TRS)

to narzędzie, które w atrakcyjnej formie graficznej prezentuje finansową wartość poszczególnych świadczeń, które pracownik otrzymuje od pracodawcy za pośrednictwem platformy benefitowej. Są to np.: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia, benefity jednorazowe. Może też uwzględniać informację o pensji, premii i nagrodach.

Moduł Docenianie

Moduł Docenianie

umożliwia menedżerom przyznawanie dodatkowych środków/bonusów do wykorzystania w swoich zespołach. Dzięki temu przełożeni mogą łatwo nagradzać pracowników za realizację celów, wyrażać uznanie za wyjątkową postawę i motywować do dalszej pracy.

Ankiety

Ankiety

za ich pomocą, szybko i skutecznie włączysz pracowników w proces decyzyjny dotyczący różnych aspektów życia firmowego. Tym samym poprawisz komunikację, a zatrudnieni będą współdecydować o ważnych sprawach.

Kudosy

Kudosy

to narzędzie buduje poczucie wspólnoty i kulturę doceniania, w której pracownicy czują się lepiej i …pracują lepiej. Warto wyrażać wdzięczność, pochwały albo uznanie: publicznie bądź osobiście. To ważne, szczególnie wtedy, gdy pracownicy pracują w modelu hybrydowym i mają mniej bezpośrednich kontaktów.

Grywalizacja

Grywalizacja

to nowoczesna metoda motywowania pracowników wykorzystująca elementy mechaniki gier. Może wspierać procesy HR: employer branding, rekrutację, onboarding, a także edukację i rozwój pracowników: szkolenia, e-learning, coaching.

Wall i wiadomości modalne (pop-upy)

Wall i wiadomości modalne (pop-upy)

dzięki nim szybko i łatwo przekażesz ważną informację pracownikom. I to bez obaw, że ta wiadomość zgubi się wśród innych ważnych maili.

Szkolenia i e-learning

Szkolenia i e-learning

na platformie oferujemy dostęp do szkoleń, kursów oraz e-learningu, dzięki którym Twoi pracownicy rozwiną swoje zainteresowania, kompetencje językowe oraz inne potrzebne umiejętności.

Zaangażowanie pracowników pozytywnie wpływa na efektywność funkcjonowania przedsiębiorstwa. Skorzystaj z naszych rozwiązań i uwolnij potencjał swoich zespołów.

Umów demo

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: