Menu:
HEBE

HEBE

Marka Hebe istnieje od 2001 roku - pierwszy sklep powstał w Warszawie przy al. Jerozolimskich. Dziś sieć liczy sobie ponad 300 sklepów w całej Polsce, i jako część grupy Jeronimo Martins, dynamicznie się rozwija. Hebe to nowoczesna i przyjazna drogeria oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność - wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. To szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości, uznanych i lubianych przez miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie. Wszyscy, nawet najbardziej wymagający miłośnicy kosmetyków znajdą tu niezbędne produkty do makijażu, pielęgnacji włosów, ciała i paznokci. Hebe pomaga dbać nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. W drogeriach Hebe dostępny jest szeroki wybór dermokosmetyków, oraz produktów profesjonalnych stosowanych w salonach kosmetycznych. Firma tworzy także własne marki: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, by hebe czy Hebe Basic. Wśród nich znajdują się akcesoria i kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacji ciała, w tym pędzle do twarzy, oczu i ust.

Oferta kafeteryjna partnera Hebe w ramach Platformy Medicover Benefits to:


• E-kody o różnych nominałach są dostępne do zrealizowania online na stronie www.hebe.pl oraz aplikacji mobilnej Hebe.
• Kodem na bon można posługiwać się wielokrotnie aż do wyczerpania limitu środków pieniężnych przypisanych do e-kodu.
• E-kody dopasowują się do ceny zakupu: jeżeli cena jest wyższa niż nominał kodu, brakującą kwotę należy dopłacić jedną z dostępnych w sklepie metod. Jeśli podczas zakupów nie zostanie wykorzystana cała wartość kodu, pozostała wartość zostanie przypisana do konta użytkownika i będzie czekać na późniejsze wykorzystanie.
• E-kod może być zrealizowany przez każdego Użytkownika, który posiada e-kod bez weryfikacji jego tożsamości lub uprawnień do realizacji e-kodu.

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: