/ Pracownicy

Benefity dla rodziców

pPracujcy-rodzice-doceniaj-benefity-uatwiajce-codzienne-funkcjonowanie-Kto-jak-nie-rodzic-wie-ile-czasu-i-energii-potrzeba-aby-spi-wszystkie-obowizki-domowe-i-zawodowe-w-synergiczn-cao-Satysfakcja-z-dodatkw-od-pracodawcy-nie-ma-sobie-rwnych-jeli-z-po...

Pracujący rodzice doceniają benefity ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Kto, jak nie rodzic wie, ile czasu i energii potrzeba, aby spiąć wszystkie obowiązki domowe i zawodowe w synergiczną całość? Satysfakcja z dodatków od pracodawcy nie ma sobie równych – jeśli z pozapłacowych świadczeń, może korzystać również rodzina.

Dzieci oczekują od swoich rodziców miłości i zaangażowania. Synchronizacja pracy z opieką nad dziećmi, transportem „do” i „ze” szkoły – to nie lada wyzwanie. Zatem pracodawcy powinni dbać o oferty benefitowe skierowane właśnie do pracujących rodziców.

Kafeteria

Rodzicu – masz wybór. Systemy kafeteryjne ułatwiają podjęcie decyzji „co będziemy robić w czasie wolnym?”. Odwiedzając platformę benefitową, sam wybierasz ciekawe atrakcje dla Ciebie i rodziny. Nie miałeś pomysłu na najbliższe popołudnie, weekend lub ferie? A może znudziło Ci się planowanie i wolałbyś skorzystać z gotowego pomysłu czy rozwiązania? Benefity dla pracowników jeszcze nigdy nie były tak praktyczne. Kafeteria umożliwia swobodny wybór i różnorodną rozrywkę w czasie wolnym od pracy. To tutaj pracownicy mogą wykorzystać otrzymane od pracodawcy punkty i wymieniać je na nagrody. Korzystasz z rabatów, kupujesz taniej, cieszysz się bardziej, gdyż kafeteria pełna jest nieoczywistych prezentów.

Sport

Specjalne zajęcia dla dzieci, lodowisko, kręgle, a może wspinaczka, gokarty albo paintball? Pakiety sportowe dla pracowników umożliwiają spędzenie aktywnie czasu wolnego nie tylko na siłowi czy w klubie fitness.

Dzięki ofertom kafeteryjnym, odkryjesz sport w zupełnie nowym wydaniu. Możesz uczestniczyć w wielu atrakcjach, w dedykowanych obiektach sportowo-rekreacyjnych z całą rodziną. Wygodne, bezpieczne, ciekawe i pozytywnie szalone – takie są dziś oferty sportowe dla pracujących rodziców.

Rozrywka i wycieczki

Atrakcyjnym świadczeniem pozapłacowym dla pracującego rodzica jest również możliwość korzystania z voucherów, karnetów i biletów na rozrywkę. Kino, teatr – a może zakupy? Zorganizuj weekend z dziećmi w parku linowym lub poskacz na trampolinach w parku rozrywki. Film animowany na sobotę lub wrotkarnia na niedzielę. Systemy kafeteryjne dostarczają mnóstwa pomysłów.

Możesz skorzystać, zaoszczędzić i cieszyć się rabatami rodzinnymi dzięki naszej współpracy z benefitowymi partnerami. Szukasz pomysłu na prezent, zbliżają się święta? Dzięki rozbudowanej ofercie świadczeń pozapłacowych, zyskasz więcej czasu na radość z przygotowań upominków na każdą okazję.

Rodzice mogą zaplanować z wyprzedzeniem wakacje dla całej rodziny. Spożytkuj punkty i wymieniaj je na benefitowe oferty turystyczne w atrakcyjnych cenach. Rodzinny hotel nad morzem albo klimatyczny domek w górach. Kafeteria ułatwia także planowanie rodzinnych wczasów.

Pakiety medyczne

Bliskość lekarzy, specjalistów czy opieki stomatologicznej – to bardzo ważny element zwłaszcza w życiu pracującego rodzica. Swoboda w wyborze miejsca, terminu i godziny wizyty lekarskiej jest możliwa dzięki bogatej ofercie pakietu medycznego dostępnego w miejscu pracy. Jest to szczególnie atrakcyjny benefit, gdyż często umożliwia „podpięcie” członków rodziny pod jeden pakiet pracownika. Rodzice nie muszą się martwić o dostępność usługi medycznej oraz tracić czasu na dojazdy do innych placówek.

Zdrowia nie można kupić, ale można (i należy) o nie dbać. Pakiety medyczne to również szereg propozycji badań diagnostycznych przegotowanych z myślą o pracującej mamie, pracującym tacie oraz dzieciach. Profilaktyka jako benefit, to idealne rozwiązanie dla każdego.

Placówka przedszkolna i żłobek

Doskonałym prezentem dla pracownika będącego rodzicem jest np. przedszkole lub żłobek w niedalekiej odległości od miejsca pracy. Zakładowe punkty opieki nad dziećmi – to idealne i wygodne rozwiązanie ułatwiające codzienne funkcjonowanie pracującego taty i mamy.

Rodzic zyskuje czas, a niekiedy – również pieniądze, gdyż pracodawcy oferują zniżki na miesięczne abonamenty dla dzieci. Pracodawca buduje dzięki temu pozytywny employer branding, tym samym zyskuje zaufanie i lojalność pracownika.

Pracującym rodzicom takie rozwiązanie ułatwia codzienne życie, zwiększa produktywność i dyspozycyjność, a poszukującym – ułatwia podjęcie decyzji o rozpoczęciu pracy w danym miejscu. Taka inwestycja w benefity się po prostu opłaca.

Concierge

Usługi concierge stają się coraz bardziej popularne w ostatnich latach. Choć korzenie tego zawodu sięgają odległych czasów, to obecnie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pracujących rodziców.

Osobisty asystent to osoba, która przejmuje (znaczną czasami) część codziennych i niecodziennych obowiązków domowych. Pomoże np. w zorganizowaniu bezpiecznego transportu dzieci do szkoły, zajmie się praniem, zabookuje bilety na koncert, zaopiekuje się czworonogiem pod nieobecność właściciela czy przygotuje rodzinny obiad. Z taką pomocą, rodzice mogą skorzystać z kreatywnej opieki nad dzieckiem, zaplanować zajęcia muzyczne oraz językowe.

Concierge to usługa dedykowana zwłaszcza osobom zapracowanym, zajmującym zazwyczaj wyższe stanowiska (związane np. z dużą ilością obowiązków). Bycie rodzicem 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu – zdecydowanie kwalifikuje do skorzystania z usługi concierge. Benefity ułatwiające rodzicom codzienność, to nie tylko opieka zdrowotna i bilety do kina – to również Baby Sitting w zupełnie nowym wydaniu.

Praca zdalna

Praca w trybie home office to nie tylko wygoda – to nierzadko konieczność pracującego rodzica. Zatem bardzo mile widzianym benefitem oferowanym przez pracodawcę, jest możliwość pogodzenia zobowiązań wobec firmy z obowiązkami wobec dzieci.

Pracodawcy oferują elastyczne godziny pracy, pracę w niepełnym wymiarze godzinowym lub specjalne „godziny dla rodziców”, dzięki którym pracownik może wyjść szybciej, aby np. odebrać pociechę z przedszkola lub uczestniczyć w wydarzeniu szkolnym.

 

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy na: https://medicoverbenefits.pl/o-nas/