/ Bez kategorii

Kursy językowe online – wykorzystaj czas na naukę języków!

pIstnieje-wiele-powodw-dla-ktrych-moemy-i-powinnimy-zacz-przygod-z-nauk-jzyka-obcego-Same-chci-nie-wystarcz-a-argumentw-dlaczego-tego-nie-robimy-jest-bardzo-duo-Znasz-topullinie-mam-czasulilijestem-zmczonalilinie-mam-gowy-do-jzykwlilijestem-ju-na-to-...

Istnieje wiele powodów, dla których możemy i powinniśmy zacząć przygodę z nauką języka obcego. Same chęci nie wystarczą, a argumentów, dlaczego tego nie robimy, jest bardzo dużo. Znasz to?

  • nie mam czasu…
  • jestem zmęczona…
  • nie mam głowy do języków…
  • jestem już na to za stary…

Osoby uczące się języków obcych, wnoszą mnóstwo korzyści do swojego życia prywatnego, społecznego oraz ściśle zawodowego. Już sam proces nauki to idealny trening dla naszego mózgu, który zmniejsza ryzyko pojawienia się zaburzeń poznawczych (objawiających się wraz z wiekiem).

Ucz się języków z Medicover Benefits

O tym, że programy kafeteryjne wychodzą poza utarte schematy – już wielokrotnie pisaliśmy. Obecnie wielu naszych partnerów oferuje kursy i szkolenia językowe, które niewątpliwie zajmują wysoką pozycję na benefitowej liście must have u pracodawców.

Nasza platforma, umożliwia wykupienie voucherów i kodów o wybranej wartości, na praktyczną naukę języków obcych takich jak: język angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański czy rosyjski. Zajęcia prowadzone są online, przez wykwalifikowaną kadrę.

Dzięki szerokiej ofercie kursów językowych, zaczniesz korzystać z dobrodziejstw mówienia w danym języku – bez wychodzenia z domu.

Korzyści wynikające z uczenia się języków obcych online

Wyróżnia się szereg istotnych korzyści wynikających z uczenia się języków obcych. Zmotywowani do nauki online, wzbogacamy się o nowe i szersze spojrzenie na świat. Kształcimy się i uczymy innych postaw np. wobec tolerancji i otwartości do innych społeczeństw. Wspieramy procesy myślenia, udoskonalamy komunikację, a jak wynika z badań – lepiej radzimy sobie z szybkimi zmianami współczesnego świata.

Dzięki praktycznej nauce wybranego języka obcego, mamy większe szanse na znalezienie nowej pracy i innych możliwości zawodowych takich jak np. awans. W trakcie procesu rekrutacji zdobywamy większą ilość punktów ‘na starcie’ i zyskujemy tym samym większe szanse na zatrudnienie.

Wspinając się po szczeblach kariery, z asem w rękawie w postaci znajomości języków obcych, masz większe możliwości rozwoju, zdobycia nowych kontaktów i poznania innych oddziałów firmy za granicą. Finalnie, większa odpowiedzialność i wyższe kwalifikacje, przekładają się na lepsze zarobki.

Poprzez naukę, budujemy wewnętrzną dyscyplinę i rozwijamy systematyczność. A odnosząc choćby małe sukcesy – zyskujemy pewność siebie i radość z podjętego wyzwania.

Badania z zakresu neurolingwistyki wykazały, że osoby dwujęzyczne, mają większe zagęszczenie neuronów w dolnej części kory ciemieniowej lewej półki mózgu. Jaki z tego wniosek? Zwiększamy tym samym poziom aktywności mózgu i opóźniamy wystąpienie otępienia starczego i chorób neurodegeneracyjnych (np. choroba Alzheimera).

Partnerzy językowi online

Wykorzystaj czas, na naukę języków online, przy wsparciu programu lojalnościowego w Twojej firmie. Współpracujemy z wieloma podmiotami, skupiającymi się na nauce języków obcych. Pełną ofertę kursów i szkoleń znajdziesz na platformie Medicover Benefits. Naszymi partnerami są m.in.:

 

Lingua Smart

Lingua Smart specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń językowych dla firm i korporacji. Stawia na jakość i profesjonalizm prowadzonych zajęć z nauczycielami i native speakerami. Zespół Lingua Smart wykorzystuje nowoczesne metody nauczania.

Na platformie Medicover Benefits:

Voucher na intensywny kurs 1-na-1 z lektorem lub native speakerem. Nauka online w elastycznych godzinach

Języki:

angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski

 

Fluentbe

Fluentbe to szkoła językowa online, dzięki której zaczniesz płynnie mówić po angielsku bez wychodzenia z domu. Zawodowcy w nauczaniu, profesjonaliści w przekazywaniu wiedzy. Z Fluentbe przełamiesz barierę mówienia w obcym języku.

Na platformie Medicover Benefits:

Kody o wybranej wartości na naukę języka na lekcjach indywidualnych lub grupowych. Możliwość wykupienia voucherów na kursy semestralne.

Język:

angielski

 

ESKK

ESKK od ponad 25 lat jest w Polsce liderem w nauczaniu na odległość i cieszy się niesłabnącym uznaniem. Nasz partner oferuje skuteczne i wygodne kursy online przy wsparciu podręczników, audiobooków, programów multimedialnych oraz opiekę nauczyciela.

Na platformie Medicover Benefits:

Kody o wybranej wartości na wybrane kursy językowe

Języki:

angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, norweski, szwedzki, duński, fiński, japoński, arabski, chiński, niderlandzki, rosyjski, portugalski, czeski, łacina, greka

 

Edoo

Edoo to szkoła językowa działająca od 2004 roku, która dostarcza indywidualne, szyte na miarę kursy językowe dla osób ceniących czas i wysoką jakość nauczania. Nasz benefitowy partner oferuje wygodne szkolenia online.

Na platformie Medicover Benefits:

Za zebrane punkty wykupisz kod wybranej wartości na kursy językowe i indywidulane lekcje dla Ciebie i Twojego dziecka.

Języki:

angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański.

Czas na naukę z Medicover Benefits

Serdecznie zapraszamy wszystkich użytkowników do skorzystania z oferty kursów językowych. Poszerzaj z nami językowe horyzonty bez względu na wiek – na naukę online nigdy nie jest za późno.

Zapoznaj się z szeroką ofertą partnerskich szkół językowych na platformie Medicover Benefits i wykorzystaj swój czas na naukę.

Źródła:

  • https://medicoverbenefits.pl/
  • Maria Kliś, Psychologiczne podstawy i korzyści wynikające z uczenia się języków obcych, 2016 (XVI) nr 3 e-ISSN 2451-0858 ISSN 1643-8299