Menu:
Roblox

Roblox

Roblox to gra internetowa, której gracze sami ustalają zasady, tworzą wirtualne mapy, indywidualne awatary i inne obiekty. Jest to fantastyczna zabawa przede wszystkim dla dzieci, które mogą rozwijać swoją kreatywność. Platforma została stworzona przez amerykańską firmę Roblox Corporation i szybko zyskała niesamowitą popularność. Aktualnie z platformy Roblox miesięcznie korzysta ok. 100 milionów osób.
W Robloxie możesz wykreować własną grę, a następnie udostępnić ją społeczności. Obecnie istnieje już ponad 20 milionów projektów, które zostały stworzone przez użytkowników. W grze funkcjonuje specjalna waluta, zwana robuxem. Służy ona do zakupu różnych przedmiotów, które następnie można wykorzystać w swojej grze. Możesz również wykupić subskrypcję Roblox Premium.
Roblox działa na różnych urządzeniach – możesz korzystać z platformy na komputerze stacjonarnym, laptopie, smartfonie, konsoli Xbox czy nawet zestawie VR. Treści w Roblox są filtrowane ze względu na wiek użytkowników – istnieje podział treści dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Platforma umożliwia też kontrolę rodzicielską poprzez osobne konta dla rodziców, w których mogą oni sprawdzić aktywność swojego dziecka w grze.

Oferta kafeteryjna partnera Roblox w ramach Platformy Medicover Benefits obejmuje:


Karty podarunkowe o nominałach 50 lub 100 zł.
E-kody z kart możesz wykorzystać na stronie www.roblox.com/redeem.
Zamówione e-kody dostępne są na Platformie Benefitowej Medicover Benefits, w zakładce „Twoje benefity”. Kody otrzymujesz też poprzez email lub SMS, zależnie od tego, jaką opcję dostawy wskażesz.

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: