Menu:
Netflix

Netflix

Netflix to niezwykle popularna platforma streamingowa, która ma ponad 200 milionów subskrybentów na całym świecie. W naszym kraju Netflix pojawił się w 2016 roku i jest najchętniej wybieranym przez Polaków serwisem VOD (według danych z 2022 roku).
Ogromną zaletą tej platformy jest szeroka oferta filmów i seriali. W serwisie dostępne są też programy dokumentalne i produkcje dla dzieci. Fani anime również znajdą tu wiele ciekawych tytułów. E-kody w serwisie Netflix zapewnią Ci dostęp do ponad 3400 produkcji, które możesz oglądać, kiedy tylko zechcesz!
Serwis dostępny jest na każdym urządzeniu, podłączonym do Internetu. Możesz więc oglądać filmy na komputerze, Smart TV, laptopie, smartfonie, tablecie, a nawet konsoli do gier. Netflix oferuje też możliwość pobierania wybranych tytułów bezpośrednio na urządzenia mobilne. Nie musisz więc mieć stałego dostępu do Internetu, aby cieszyć się swoim ulubionym serialem.
W serwisie stworzysz spersonalizowane profile użytkowników – nawet dla 5 osób w ramach jednego gospodarstwa domowego. Możesz również założyć profil dla dzieci, który będzie objęty kontrolą rodzicielską.

System kafeteryjny partnera Netflix w ramach Platformy Medicover Benefits to:


E-kody o różnych wartościach (60, 80, 120 zł), które wykorzystasz online na stronie netflix.com/redeem.
Zakupione kody znajdują się w zakładce „Twoje benefity” na Platformie Benefitowej i są przekazywane poprzez email lub SMS (w zależności od wybranej przez Ciebie opcji dostawy).

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: