Menu:
Media Expert

Media Expert

Media Expert to ogólnopolska sieć elektromarketów, która jest obecna na rynku od 2002 roku. W sklepach tej marki znajdziesz nowoczesne artykuły RTV i AGD. Sieć oferuje także komputery, tablety, smartfony, smartwatche, aparaty fotograficzne czy akcesoria dla graczy. W wybranych sklepach można nabyć też narzędzia ogrodnicze, rowery, hulajnogi czy sprzęt fitness. Pełna oferta sieci dostępna jest online, na stronie mediaexpert.pl.
Kartę podarunkową do sklepu Media Expert możesz wykorzystać, robiąc zakupy stacjonarnie lub online. Sieć ma już niemal 550 elektromarketów stacjonarnych na terenie całej Polski, zapewne więc znajdziesz sklep stosunkowo blisko swojego miejsca zamieszkania. Możesz też zamówić produkty wygodnie przez Internet, a Media Expert dostarczy je pod Twoje drzwi.
Media Expert cały czas wprowadza do swoich sklepów nowe produkty, które oferowane są w bardzo korzystnych cenach. Szeroki wybór artykułów i wysokie standardy obsługi klienta sprawiają, że marka ta cieszy się ogromną popularnością. Jest laureatem wielu nagród, takich jak Laur Konsumenta 2021 czy Gwiazda Jakości Obsługi 2021.

Oferta kafeteryjna partnera Media Expert w ramach Platformy Medicover Benefits to:


Karty podarunkowe o różnych nominałach (25, 50, 100, 200 lub 300 zł), które wykorzystasz w sklepie stacjonarnym lub na stronie mediaexpert.pl.
Podczas zakupów możesz skorzystać z kilku kart podarunkowych.
Jeśli wartość zakupów jest wyższa niż kwota na karcie, możesz dopłacić brakującą sumę.
Kody dostępne są w zakładce „Twoje benefity” na Platformie Benefitowej i zostaną dostarczone też przez email lub SMS (w zależności od wybranej opcji dostawy).

Interesuje Cię nasza oferta? Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Opowiemy Ci o naszym systemie i o tym, jak możemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb i wymagań.

  Pokaż
  Pokaż
  Pokaż

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Mapa strony
  Copyright © 2024 Medicover Benefits Sp. z o.o.
  Znajdź nas na: