/ Partnerzy

Triverna.pl – inspiracje na wymarzoną podróż

p-alignjustifyp-alignjustifyTrivernapl-to-klub-hotelowy-z-bogat-ofert-hoteli-luksusowych-resortw-pensjonatw-oraz-apartamentw-Klubowicze-mog-korzysta-z-licznych-zniek-i-promocji-Proces-wyszukiwania-i-rezerwacji-pobytu-jest-bardzo-intuicyjny-Kwota-wywi...

Triverna.pl to klub hotelowy z bogatą ofertą hoteli, luksusowych resortów, pensjonatów oraz apartamentów. Klubowicze mogą korzystać z licznych zniżek i promocji. Proces wyszukiwania i rezerwacji pobytu jest bardzo intuicyjny. Kwota wyświetlona podczas rezerwacji jest ostateczna, co oznacza brak dodatkowych opłat – wyjątek stanowią usługi niezawarte w ofercie, które również są wyszczególnione na stronie.

Za pośrednictwem klubu Triverna.pl możemy zarezerwowac pobyt w bardzo popularnych miejscowościach turystycznych na terenie Polski: Kołobrzeg, Ustka, Ustronie Morskie, Zakopane, czy Szklarska Poręba. Dostępne są również mniejsze kurorty, jak i duże miasta. Jeśli chcemy spędzić czas zagranicą, to do naszej dyspozycji są obiekty położone m.in. w Czechach, Bułgarii, Hiszpanii, Chorwacji, we Włoszech, czy na Słowenii. Wyboru dokonamy spośród wielu cztero- oraz pięciogwiazdkowych hoteli i kompleksów SPA & Wellness.

Triverna, czyli ekskluzywny klub hotelowy

Za pośrednictwem klubu hotelowego Triverna możemy znaleźć najlepsze obiekty na weekendowy wyjazd lub urlop. Nieważne, czy chcemy ten czas spędzić w Polsce, czy zagranicą. Dzięki intuicyjnej przeglądarce hoteli z pewnością znajdziemy interesujące nas miejsca w pożądanym terminie. Wśród dostępnych opcji są bardzo luksusowe hotele – wielokrotnie nagradzane w konkursach. Możemy skusić się na takie miejsca, jak: Czarny Potok Resort SPA & Conference (nagroda za Najpiękniejsze SPA w 2016 roku), czy Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka (nagroda za Najlepszy hotel dla rodzin z dziećmi w 2015 roku). Chcemy podróżować sami, w parze, ze znajomymi, a może z rodziną? Korzystając z klubu hotelowego Triverna dobierzemy atrakcyjną ofertę do każdej konfiguracji.

Oferta i korzyści dla klubowiczów

Oferta w serwisie Triverna.pl jest bardzo szeroka. Oznacza to, że za pośrednictwem strony internetowej w szybki sposób zagwarantujemy sobie miejsce w hotelu lub pensjonacie na takie okazje, jak: Sylwester, Święta Bożego Narodzenia, walentynki, długie weekendy i oczywiście ferie, wakacje oraz urlopy. Wszystkie oferty w klubie Triverna są przygotowywane tak, aby użytkownicy mogli skorzystać z jak najlepszych hoteli w dogodnej cenie. Wyszukiwarka i oferta klubu jest bardzo przejrzysta w odbiorze. Wybieramy interesujący nas obiekt, widzimy cenę za jedną noc, koszt całego pobytu oraz czas dostępności oferty w promocji. Warto wiedzieć, że po upływie podanego czasu cena za obiekt może wzrosnąć. Przed dokonaniem rezerwacji możemy zobaczyć, jakie usługi są zawarte w cenie, a jakie są dodatkowo płatne. Należy również zwracać uwagę na fakt, czy oferta jest bezzwrotna. Często przy bardzo korzystnych cenach za dobę hotelową, po dokonaniu rezerwacji nie możemy jej bezpłatnie anulować. Jest to jednak bardzo popularna praktyka – szczególnie, gdy zarezerwowany nocleg jest dla nas korzystną okazją. Ze względu na dużą różnorodność dostępnych obiektów, zarówno pod względem standardu, jak i położenia warto sprawdzić ofertę klubu Triverna. Z pewnością wiele osób znajdzie tam wymarzone miejsce na cel podróż w bardzo atrakcyjnej cenie.

Proces rezerwacji hotelu, apartamentu lub pensjonatu

Proces rezerwacji obiektu w klubie hotelowym Triverna jest bardzo intuicyjny. Korzystamy z przejrzystej wyszukiwarki. Możemy wpisać interesujące nas terminy, wybrać kierunek podróży lub przejrzeć aktualnie dostępne promocje. Są one pokategoryzowane na formy wypoczynku np. city break, relaks SPA, wyjazdy wakacyjne lub zimowe. W każdej kategorii znajdziemy szereg ofert w promocyjnych cenach. Po zaznaczeniu odpowiedniej konfiguracji otrzymujemy listę obiektów spełniających nasze wymagania. Możemy też zobaczyć ich lokalizację na mapie. Następnie wybieramy konkretny obiekt, potwierdzamy dokładny termin, liczbę pokoi i osób. Na ekranie zobaczymy kwotę do zapłaty, uzyskany rabat oraz opcje zawarte w cenie. Po przejściu do kolejnego etapu rezerwacji mamy możliwość wyboru dodatkowo płatnych opcji, jak np. parking podziemny, masaż, czy pobyt dla domowego zwierzęcia – są to przykładowe usługi, w każdym obiekcie mogą wyglądać inaczej. Po wybraniu zadowalającej konfiguracji widzimy podsumowanie i przechodzimy do podania danych osoby rezerwującej oraz płatności. Po uregulowaniu rachunku rezerwacja jest w pełni dostępna dla nas. Należy pamiętać, że korzystać z ofert (rezerwować obiekty) mogą jedynie osoby zalogowane w klubie hotelowym Triverna.