/ Partnerzy

Hotele, noclegi, wakacje, wczasy– Triverna już w Platformie Benefitowej!

pspan-stylefont-weight-400Okres-wakacyjny-ju-ruszy-a-wraz-z-nim-na-Platformie-Benefitowej-pojawi-si-nasz-nowy-partner-Triverna-to-zestawienie-hotelw-SPA-pensjonatw-czy-orodkw-wypoczynkowych-w-caej-Polsce-i-nie-tylko-Dodatkowo-w-wyjtkowych-cenach-przy...

Okres wakacyjny już ruszył, a wraz z nim na Platformie Benefitowej pojawił się nasz nowy partner. Triverna to zestawienie hotelów, SPA, pensjonatów, czy ośrodków wypoczynkowych w całej Polsce i nie tylko. Dodatkowo w wyjątkowych cenach, przy których zniżki sięgają nawet do 70%.

Gdzie na wypoczynek?

Triverna dysponuje bogatą ofertą w niemalże wszystkich lokalizacjach w Polsce. Promocyjne ceny obejmują zarówno nadmorskie kurorty, jak i górskie ośrodki. Swoje miejsce docelowe możesz wybrać zależnie od pory roku w której chcesz wykorzystać swój urlop. Poza piaszczystymi plażami, czy ośnieżonymi stokami narciarskimi, ciesz się towarzystwem jezior, lasów i łąk – o wszystkim decydujesz w chwili wyboru lokalizacji. Swoje idealne miejsce znajdą zarówno osoby ceniące spokój na łonie natury, jak i te, które preferują spędzanie wolnego czasu w wielkomiejskich lokalizacjach. Twoim hotelem może być  również zamek, pałac lub dworek.

Triverna to setki miejsc w 12 polskich regionach.  Poza granicami dostępne są takie kraje jak Czechy, Litwa, Słowacja, Słowenia, czy Węgry.

Z Triverną nie tylko nocleg

Wybrane miejsca nie muszą Ci służyć jedynie do spędzenia nocy. Twój pobyt może przyjąć aktywną formę uwzględniającą takie przyjemności jak basen, bilard, kręgle, pole golfowe, siłownia, prywatna plaża, stok narciarski, a nawet park rozrywki w niewielkiej odległości.  Ostatecznie jest to miejsce, w którym odnajdziesz się zarówno w pojedynkę, parze, jak i całą rodziną. Wiele z dostępnych lokalizacji oferuje również możliwość organizacji takich wydarzeń, jak urodziny, wesela lub Sylwester.

Kiedy się wybrać?

Promocje występują przez cały rok. Ponadto można spotkać specjalne oferty związane z wakacjami lub atrakcyjne lokalizacje last minute. W łatwy sposób znajdziesz oferty najbardziej popularne w danym czasie lub najlepsze na dany sezon. Nie umkną Ci również posezonowe wyprzedaże.