/ Partnerzy

Partner Kaufland

h3Sie-sklepw-Kauflandh3pemDziaania-podporzdkowane-zadowoleniu-klientaempp8211-Benefitowe-zakupy-z-naszym-Partnerem-Kaufland-to-pewno-wyboru-dobrego-asortymentu-wysoka-jako-artykuw-spoywczych-i-zaufanie-ktre-ksztatuje-dugofalow-wsppracppPodstaw-codzie...

Sieć sklepów Kaufland

Działania podporządkowane zadowoleniu klienta

– Benefitowe zakupy z naszym Partnerem Kaufland, to pewność wyboru dobrego asortymentu, wysoka jakość artykułów spożywczych i zaufanie, które kształtuje długofalową współpracę.

Podstawą codziennej pracy w międzynarodowej sieci sklepów Kaufland, jest tworzenie systemu rynku w oparciu o konkurencyjne ceny. Ponadto sklepy dbają o odpowiednią jakość świadczonych dla klientów usług.

Zakupy z Kaufland

Asortyment sieci sklepów Kaufland obejmuje ponad 16 000 artykułów, w tym – oparte o ekologiczne strategie – produkty regionalne i asortyment bio.

Kaufland został doceniony za rozwiązania kształtujące świadomość, które będąc odpowiedzią na zrównoważony rozwój, budują strategię ochrony środowiska z dbałością o interesy społeczne.

Przedsiębiorstwo handlowe Kaufland to:

  • wysoka jakość produktów;
  • możliwość wyboru spośród wielu oryginalnych marek, w tym: K-Classic, K-Bio;
  • atrakcyjne ceny;
  • prostota ułatwiająca codzienne zakupy – nie tylko spożywcze.

Kaufland – TOP pracodawca 2021 roku w Polsce i w Europie

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów spożywczych, która jest obecna w ośmiu krajach Europy, gdzie prowadzi aktualnie ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 130 000 pracowników.

Warto zauważyć, że nasz kafeteryjny partner to laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym zdobywca tytułu Top Employers Institute za najlepszego pracodawcę w Polsce i Europie.

Badanie potwierdziło wyjątkowe warunki pracy w naszej firmie, co zapewniło nam miejsce w elitarnej grupie pracodawców certyfikowanych przez Top Employers Institute. Tytuł Top Employer otrzymaliśmy w tym roku piąty raz z rzędu.[1]

Kaufland osiąga sprecyzowane cele biznesowe i spektakularny sukces, dzięki zasadom fair play. Dynamiczny, wielowymiarowy rozwój i coraz lepsze wyniki przedsiębiorstwa sprawiają, że międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe oferuje klientom wszystko to, co najlepsze.

Pozytywnie z Kaufland

W raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce – Dobre Praktyki 2019” we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, sieć Kaufland Polska znalazła się w zestawieniu firm ocenianych pod kątem jakości systemu zarządzania CSR (Corporate Social Responsibility).

Niewątpliwie nasz partner stawia przede wszystkim na jakość i świeżość swoich produktów. W roku 2021 po raz kolejny zdobył tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi, a marką K-Take it Veggie wyróżniony Złotym Laurem Klienta 2021 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle – dania wegetariańskie.

Sieć Kaufland zdobyła również pierwsze miejsce w kategoriach Promocja Roku oraz Prospołeczna Sieć Roku w programie branżowym „Blix Awards – Wybór Konsumentów”.

Kaufland w Medicover Benefits

We współpracy z naszym Partnerem Kaufland, zapraszamy do skorzystania z kart podarunkowych dostępnych na Platformie Medicover Benefits. To takie proste!

Mamy pewność, że dzięki ofercie Mediocver Benefits, w Kaufland – Twoi pracownicy będą robić udane zakupy!

Jak skorzystać?

  • Wygenerowany i wydrukowany kod kreskowy zabierasz ze sobą na zakupy
  • Wybierasz spośród tysięcy artykułów, w tym spożywczych, drogeryjnych czy gospodarstwa domowego
  • Kupujesz, co chcesz – voilà i gotowe![2]

Kody można wykorzystać na terenie całej Polski, w każdym markecie Kaufland. Ale, ale… najważniejsze jest to – że można ich używać wielokrotnie, aż do wyczerpania dostępnych środków pieniężnych.

Zapraszamy na benefitowe zakupy!

Zakupy w sklepach Kaufland dostarczą wszystkim pozytywnych emocji i wywołają uśmiech na Waszych twarzach. Spotkajmy się na zakupach!

https://medicoverbenefits.pl/

 

Źródła:

https://medicoverbenefits.pl/

https://www.kaufland.pl/

http://odpowiedzialnybiznes.pl/wp-content/uploads/2020/04/FOB_Raport2019.pdf

 

[1] https://firma.kaufland.pl/firma/nasze-wyroznienia.html

[2] nie dotyczy płatności za rachunki (tj. prąd, woda, gaz)