/ Partnerzy

NASZ PARTNER H&M

pyj-i-ubieraj-si-w-zgodzie-z-natur-z-dbaoci-o-nastpne-pokolenia-Nasz-benefitowy-partner-strongHampMstrong-wychodzi-naprzeciw-oczekiwaniom-planety-i-wszystkich-swoich-klientwppSklepy-partnerskie-oferuj-strongmnstwo-pomysw-i-inspiracjistrong-Dobierz-od...

Żyj i ubieraj się w zgodzie z naturą – z dbałością o następne pokolenia. Nasz benefitowy partner H&M wychodzi naprzeciw oczekiwaniom planety i wszystkich swoich klientów.

Sklepy partnerskie oferują mnóstwo pomysłów i inspiracji. Dobierz odpowiedni kolor, fason i materiał. A styl? Casual, romantyczny, sportowy, dramatyczny albo na specjalną okazję . To Ty decydujesz!

Wszystko, co jest potrzebne do codziennej kreacji – ubrania, bielizna, akcesoria i dodatki, znajdziesz w jednym miejscu. Marka oferuje również kosmetyki oraz akcesoria do domu z H&M HOME.

IDEAlnie z H&M

Idea zrównoważonego rozwoju jest dla sklepów H&M istotnym elementem łączącym najwyższą jakość oferowanych produktów i w pełni przyjazną modę dla ludzi, środowiska oraz portfela.

Przenosimy się do roku 1947, w którym to powstał pierwszy sklep Hennes. Założycielem  Erling Persson wyszedł z inicjatywą powstania marki modowej oferującej kompleksowe produkty DLA NIEJ, poszerzoną w kolejnych latach o dział męski (Hennes & Mauritz) i produkty dla dzieci. Od tego momentu firma oferuje rozwiązania dla całej rodziny. Przemianowana w 1974 roku sieć sklepów H&M, to obecnie jedna z największych marek odzieżowych na świecie.

H&M dba nie tylko o dobre źródło stylowych inspiracji. Dla marki liczy się przede wszystkim moda przyjazna środowisku w przystępnej cenie.

WYRÓŻNIENIa H&M

Marka została już kilkukrotnie odznaczana w indeksie światowych liderów zrównoważonego rozwoju – Dow Jones Sustainability World Index. Grupa H&M jest również uznawana za jednego z największych na świecie użytkowników bawełny, wełny, nylonu i lyocellu z recyklingu. Plasuje się na czołowej pozycji w rankingu hurtowego zaopatrzenia w bawełnę organiczną i puch z certyfikatem Responsible Down Standard.

Sklepy H&M znajdują się na liście Carbon Disclosure Project (CDP) 2019 Climate Change, organizacji prowadzącej system raportowania środowiskowego.

Ponadto nasz partner to zwycięzca wielu nagród m.in. w kategorii „Kreatywność w komunikacji” oraz „Otwartość i uczciwość”. O przyznanych wyróżnieniach, moglibyśmy pisać jeszcze bardzo dużo.

Mówiąc wprost – H&M to po prostu marka wiarygodna, rzetelna i innowacyjna.

Źródło STYLowej inspiracji

Użytkownicy platformy kafeteryjnej Medicover Benefits – zyskują więcej na zakupach w H&M. Moda najwyższej jakości i tysiące stylowych możliwości, a to wszystko w najlepszej cenie.

Marka H&M nieustannie się rozwija. W roku 2020 było to 4455 sklepów stacjonarnych rozmieszczonych dla fanów mody na całym świecie oraz rynek sprzedaży internetowej.

Firma oferuje modę w Polsce w ponad 170 sklepach stacjonarnych, a klienci odnajdą tu swój styl i gotowe inspiracje. Dla pełnej wygody i w poszukiwaniu nowych rozwiązań – zapraszamy również do sklepu online hm.com, czynnego 24 godziny na dobę.

Grupa H&M składa się łącznie z 8 marek: H&M, COS, Weekday, Monki, H&M HOME, &Other Stories, ARKET, Afound.

H&M na platformie Medicover Benefits

Zbierając punkty na platformie Medicover Benefits, możesz wymieniać je na kody wybranej wartości i przeznaczyć na zakupy online lub w wybranym sklepie stacjonarnym na terenie całej Polski.

Jak skorzystać? To bardzo proste. Wybierz interesujący Cię produkt i zapłać kodami wybranej wartości. Możesz nimi zapłacić za całe zamówienie lub ich częścią. Jeśli kwota do zapłaty jest większa niż nominalna kodu – możesz wybrać dodatkową metodę płatności przy finalizowaniu transakcji. I gotowe!

Źródło:

https://hmgroup.com/

https://medicoverbenefits.pl/