/ Bez kategorii

Cinema City, Multikino, Helios – nowości filmowe na wyciągnięcie ręki

p-alignjustifyp-alignjustifywiadczenia-pozapacowe-czsto-kojarz-nam-si-z-opiek-medyczn-lub-pakietem-sportowym-Tymczasem-moe-to-oznacza-wiele-wicej-Np-szeroki-wybr-wejciwek-i-biletw-na-rozmaite-wydarzenia-Wrd-nich-seanse-filmowe-w-najpopularniejszych-s...

Świadczenia pozapłacowe często kojarzą nam się z opieką medyczną lub pakietem sportowym. Tymczasem, może to oznaczać wiele więcej! Np. szeroki wybór wejściówek i biletów na rozmaite wydarzenia. Wśród nich seanse filmowe w najpopularniejszych sieciach kin w Polsce – Cinema City, Multikino oraz Helios.

Pracownik może uzyskać vouchery do wyżej wymienionych kin m.in. korzystając z Platformy Benefitowej Medicover Benefits. Seanse filmowe w najatrakcyjniejszych cenach są zatem na wyciągnięcie ręki. Tylko, które kino wybrać? Możemy to uzależnić od lokalizacji, repertuaru lub innych, własnych preferencji. Przyjrzyjmy się więc co oferują nam: Multikino, Cinema City i Helios.

multikino

Multikino jest pierwszym operatorem w Polsce, który uruchomił multipleks. Aktualnie na terenie całego kraju znajdziemy 33 kina w 27 miastach z łączną liczbą aż 250 ekranów kinowych – w tym Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, czy Poznaniu. Warto wiedzieć, że największe Multikino znajduje się w warszawskich Złotych Tarasach. Mieści się tam dziewięć sal kinowych, w tym jedna Sala Premierowa mogąca pomieścić 777 widzów. Znajduje się tam również największy ekran w Europie przeznaczony do projekcji cyfrowych. Multikino to również jedyna sieć w Polsce oferująca projekcje VR – w wirtualnej rzeczywistości. Multikino VR by Samsung znajduje się w: Warszawie (Złote Tarasy i Targówek), Szczecinie, Łodzi oraz Poznaniu (Malta). Oprócz standardowych seansów kinowych, do Multikina możemy wybrać się na: koncerty światowych gwiazd, nocne maratony filmowe, transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, transmisje oper i baletu w jakości HD czy retransmisje teatrów brytyjskich.

cinema city

Cinema City Poland jest częścią grupy Cineworld PLC, która jest jedną z czołowych sieci kin w całej Europie i obejmuje – Polskę, Wielką Brytanię, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię, Słowację oraz Irlandię. Sytuacja Cinema City w Polsce wygląda następująco: jest to operator 34 kin ulokowanych w 19 miastach. W wybranych lokalizacjach odbiorcy kin Cinema City mogą skorzystać z rozwiązań z zastosowaniem technologii IMAX®, SCREENX™ i 4DX®. Kina IMAX® znajdują się w: Warszawie (Sadyba), Krakowie (Plaza), Poznaniu (Plaza), Katowicach (Punkt 44), Łodzi (Manufaktura), Wrocławiu (Wroclavia). Kina 4DX® są zaś ulokowane w: Warszawie (Arkadia), Krakowie (Bonarka), Lublinie (Felicity), Bydgoszczy, Łodzi (Manufaktura), Wrocławiu (Wroclavia). Z kolei kino 270° SCREENX™ znajduje się w warszawskiej Galerii Mokotów.

helios

Helios to operator, który na terenie Polski zarządza 48 kinami. Są one dostępne w 41 miastach m.in. w: Warszawie, Radomiu, Gdańsku, czy Białymstoku. Obie liczby ciągle ulegają zmianom, gdyż Helios dokonuje kolejnych inwestycji i otwiera nowe kina, w kolejnych miastach naszego kraju. Na uwagę zasługuje kino otwarte w Warszawie, w centrum handlowym Blue City. Helios składa się tam z ośmiu nowoczesnych sal kinowych wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt kinotechniczny.

Wybór to podstawa!

Każdy z nas lubi mieć wybór i móc dopasować rozwiązanie do swoich potrzeb. Platforma Benefitowa Medicover Benefits daje pracownikom tak bardzo pożądaną różnorodność i elastyczność w wyborze świadczeń pozapłacowych, np. biletów do ulubionego kina.

Postaw na indywidualną motywację.
Dowiedz się więcej