/ Partnerzy

Nowy Partner Drogerie Hebe

pKosmetyki-do-makijau-pielgnacji-ciaa-perfumy-akcesoria-WellnessampSPA-pozacana-biuteria-i-mnstwo-inspiracji-Szukasz-prezentu-na-mikoajki-i-wita-Boonarodzeniowe-zakupy-z-Hebe-i-szukanie-odpowiedniego-podarunku-emDla-Niejem-czy-emDla-Niegoem-to-czysta...

Kosmetyki do makijażu, pielęgnacji ciała, perfumy, akcesoria Wellness&SPA, pozłacana biżuteria i mnóstwo inspiracji. Szukasz prezentu na mikołajki i święta? Bożonarodzeniowe zakupy z Hebe i szukanie odpowiedniego podarunku Dla Niej czy Dla Niego to czysta przyjemność. Nie zwlekaj – biegnij po świąteczne prezenty i upoluj super okazje nawet do -50%!

 

Magia zakupów w Hebe

Daj się ponieść pozytywnym emocjom i świątecznemu nastrojowi. Firmowa kafeteria oferuje atrakcyjne kody zakupowe do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Hebe, internetowym https://www.hebe.pl, a także poprzez aplikację mobilną.

Przejrzystość i użyteczność aplikacji zakupowej Hebe, została doceniona w konkursie Mobile Trends Awards 2020. M-commerce umożliwia drogerii sprzedaż, a klientom zakup produktów za pośrednictwem urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet.

Hebe online, Hebe offline

Drogeria Hebe to nowoczesna sieć handlowa oferująca zróżnicowany asortyment. Klienci znajdą tutaj wszystko to, co niezbędne w zakresie zdrowia i piękna. Linie produktów na wyłączność, zestawy dermokosmetyków, kolekcje wegańskie, produkty koreańskie czy naturalne – zakupów w Hebe dokonasz zawsze… i wszędzie! On i offline.

Święta, Święta! W Hebe!

Dla mamy, taty, dziadków i cioci. Dla najbliższych i przyjaciół. Dla każdego: szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości oraz produktów w kategorii lifestyle. Dzięki zakupom w Hebe możesz mieć pewność, że w te święta zaskoczysz prezentami nawet samego siebie.

Platforma benefitowa Medicover Benefits, umożliwia zakup wartościowych kodów do wykorzystania w ramach przyznanych punktów, a także ze środków własnych.

Przełącz się na aktywność z Hebe i skocz po świąteczne okazje! Tylko w Hebe znajdziesz wyselekcjonowany asortyment z gwarancją oryginalności i produkty Hebe Collection. Klienci korzystający z programu lojalnościowego mogą liczyć na darmową dostawę produktów i odbiór w jednej z ponad 260 drogerii w Polsce.

Zapraszamy do inspirującego świata naszych benefitów.

Kontakt: https://medicoverbenefits.pl/kontakt/