/ Partnerzy

Nasz Partner – Empik

pRozpoznawalny-innowacyjny-rozrywkowy-kulturalny-sportowy-muzycznyppstrongEmpikstrong-jest-jedn-z-najbardziej-rozpoznawalnych-marek-w-kraju-Zarzdza-nowoczesnymi-salonami-stacjonarnymi-sklepem-internetowym-oraz-aplikacj-mobiln-z-ktrej-korzysta-ju-blis...

Rozpoznawalny, innowacyjny, rozrywkowy, kulturalny, sportowy, muzyczny…

Empik jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w kraju. Zarządza nowoczesnymi salonami stacjonarnymi, sklepem internetowym oraz aplikacją mobilną, z której korzysta już blisko milion użytkowników. Z myślą o klientach, powstały aplikacje Empik GO oraz Empik Foto – z możliwością wywołania zdjęć prosto z telefonu.

Firma Empik znajduje się w TOP 3 e-commerce w Polsce oraz w ścisłej czołówce Europy Środkowo-Wschodniej dzięki innowacyjnym rozwiązaniom omnichannelowym. Empik jest też naszym Partnerem biznesowym i oferuje naszym użytkownikom ponad 2 miliony produktów!

Za pośrednictwem platformy benefitowej Medicover Benefits użytkownicy mogą nabyć:

– Voucher na subskrypcję do Empik GO – Ebooki bez limitu & Lektury szkolne,

– Kod wartościowy do wykorzystania na Empik.com – książki, płyty, filmy i wiele innych (z wyłączeniem ofert od dostawców zewnętrznych),

– Voucher na subskrypcję konta Empik Premium – atrakcyjne zniżki za zakupy w salonach Empik oraz online, darmowa dostawa oraz wiele więcej.

Słuchaj i czytaj kiedy tylko chcesz, co chcesz – oferta jest ważna na terenie całej Polski.

Klienci Empik odkrywają swoje pasje, rozwijają hobby, poznają książkowe nowości i bestsellery. Mogą wybierać spośród setek biletów na najnowsze wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. A jeśli interesują Cię planszówki – tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 „Empik – Najważniejsze znajdziesz w środku”

Zapraszamy do skorzystania z kafeteryjnej oferty Medicover Benefits:

https://medicoverbenefits.pl/