/ Partnerzy

Nasz Partner Decathlon

pPrzy-wsparciu-platformy-benefitowej-Medicover-Benefits-sport-staje-si-jeszcze-bardziej-przystpny-dla-Ciebie-i-Twoich-najbliszych-Przedstawiamy-naszego-sportowego-Partnera-strongsie-sklepw-Decathlonstrong-To-tutaj-zrealizujesz-kody-zakupowe-do-wykorz...

Przy wsparciu platformy benefitowej Medicover Benefits, sport staje się jeszcze bardziej przystępny dla Ciebie i Twoich najbliższych. Przedstawiamy naszego sportowego Partnera – sieć sklepów Decathlon. To tutaj zrealizujesz kody zakupowe do wykorzystania w sklepach stacjonarnych lub online. Należące do sieci sklepy są rozmieszczone w całej Polsce, a ich misja to: „Sport dla wszystkich – wszystko dla sportu”

Decathlon to nie tylko bogato wyposażony sklep sportowy. Klienci mogą mieć pewność, że są w dobrych rękach, ponieważ ta sieć handlowa, została stworzona przez praktyków sportu. Dzięki temu, towarzyszy jej ciągły rozwój, innowacje technologiczne oraz decyzje kształtujące sportową codzienność.

Więcej niż sklep

Setki artykułów sportowych w jednym miejscu, możliwość testowania, wybór produktów na każdą kieszeń i dla całej rodziny. Dokonując zakupu w Decathlonie możesz mieć pewność, że wybrałeś odpowiedni model i rodzaj sprzętu. Jeśli chcesz dokonać zakupu z domu – nic prostszego. Stwórz własną listę życzeń, odszukaj interesujące artykuły w czytelnie rozmieszczonych kategoriach. Nie masz pomysłu na prezent? W Decathlonie na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla fanów sportu. A może upatrzyłeś sobie produkt, ale nie ma go w sklepie stacjonarnym? Usługa „Click and Collect” pozwoli Ci szybko i wygodnie zamówić oczekiwany artykuł do wybranego sklepu.

A gdy sezon w pełni…

Decathlon nie pozwoli, aby zaskoczyła Was zima czy lato. Sklepy są przygotowane na nadejście sezonu i oferują usługi serwisu rowerowego oraz narciarskiego. Zrealizujesz tutaj również zamówienie na spersonalizowane produkty z termonadrukiem.

Dajemy możliwość wprowadzenia i realizowania kodów zakupowych na wybraną wartość dla Twojej firmy. To proste, np.: 100pkt = kod o wartości 100zł, 150pkt = kod o wartości 150zł. System benefitowy w tej postaci to idealny pomysł na zbudowanie motywacji pracowników.

Platforma benefitowa Medicover Benefits i sieć sklepów Decathlon zapraszają do współpracy:

https://www.decathlon.pl/

https://medicoverbenefits.pl/