/ Partnerzy

Weekend w domu? Mamy na to pomysł! Regeneracja, odpoczynek i domowe SPA

pMamy-pomys-na-idealne-domowe-Sanus-Per-Aquam-SPA-i-regeneracj-po-caym-tygodniu-pracy-Dziki-Mediocver-Benefits-Twoi-pracownicy-mog-znale-sposb-na-strongodzyskanie-si-podczas-weekendu-spdzanego-w-domustrong-Sprawd-nasze-propozycje-ukryte-w-firmowej-ka...

Mamy pomysł na idealne domowe Sanus Per Aquam (SPA) i regenerację po całym tygodniu pracy. Dzięki Mediocver Benefits Twoi pracownicy mogą znaleźć sposób na odzyskanie sił podczas weekendu spędzanego w domu. Sprawdź nasze propozycje ukryte w firmowej kafeterii.

Odpoczynek nie jest przywilejem, a koniecznością

Każdy potrzebuje chwili wytchnienia i odpoczynku, niezależnie od sposobu wykonywania zawodowych obowiązków. Pracownicy umysłowi, fizyczni, właściciele firm – niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy, po tygodniu pełnym wyzwań, wszyscy potrzebują zrobić coś dla siebie, dla swojego ciała i zmęczonego umysłu.

Zgodnie z Art.133 § 1 Kodeksu Pracy (Dz.U.2020.1320 t.j. – 01.12.2020r.), pracownikowi przysługuje 35 godzinny odpoczynek w każdym tygodniu pracy (co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego).

Należy dbać o zdrową regenerację i promować również czynny odpoczynek w czasie wolnym, który zapewnia zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Odzyskać siłę i energię

Jeśli Twój pracownik planuje spędzić weekend w domu, warto zadbać o jego odnowę fizyczną i psychiczną w wersji domowej. Wypoczęty, zrelaksowany i zdrowy pracownik jest bardziej produktywny, efektywny i lojalny wobec pracodawcy.

Kafeteria dostarcza pracodawcom szereg pomysłów na to, jak prawidłowo zadbać o swój zespół. Pracownicy mają wybór – mogą korzystać z przysługujących im benefitów wtedy, kiedy mają na to ochotę.

Jak firma może pomóc swoim pracownikom odzyskać siłę i energię? Medicover Benefits oferuje produkty do profesjonalnego, domowego SPA – czyli coś dla duszy i ciała.

Relaks w domu kobieta robi domowe spa

Idea Spa i Wellness

Zdrowa Firma dba o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników swoich Klientów. Usługi prowadzące do poprawy zdrowia psychofizycznego i dobrego samopoczucia to m.in. lecznicze i relaksacyjne zabiegi na ciało z zastosowaniem specjalistycznych kosmetyków dla niej i dla niego – dostępnych w firmowej kafeterii.

Spa jest integralną częścią filozofii Wellness, która obejmuje pojęcie stylu życia i osiągania dobrego samopoczucia poprzez harmonię ciała, umysłu i ducha. Medicover Benefits umożliwia zorganizowanie domowego Spa w postaci zabiegów pielęgnacyjnych dla urody oraz relaksacyjnych i prozdrowotnych dla całego ciała.

Benefity dla zdrowia i urody

Twoi pracownicy mogą w łatwy sposób zadbać o siebie jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Bez wychodzenia z domu – domowe Spa i Wellness w jednym.

Nasza benefitowa propozycja to linia luksusowych kosmetyków pielęgnacyjnych od partnera Herla, oferującego atrakcyjne vouchery na zakupy w sklepie internetowym Herla.eu.

Ekskluzywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, naturalne składniki, innowacyjne receptury – to i jeszcze więcej w wydaniu dla klienta indywidualnego od profesjonalnej marki Herla działającej w sektorze SPA & Wellness.

Smakowe benefity – gotowe w 5 minut

Firmowa kafeteria oferuje pracownikom efektywne pobudzenie ośrodkowego układu nerwowego – jak to robimy? Zapraszamy do sklepu Kraina Herbaty, naszego benefitowego partnera oferującego produkty o wielu cennych właściwościach.

Odpoczynek w domowym zaciszu może być aromatycznym i smakowym doznaniem, które może wpłynąć na nasze samopoczucie, a nawet zdrowie. To wszystko dzięki zdrowotnym właściwościom herbaty takim jak:

 • ochrona przed chorobą niedokrwienną serca,
 • regulacja poziomu cholesterolu,
 • hamowanie rozwoju bakterii w układzie pokarmowym,
 • zmniejszenie ryzyka wystąpienie chorób nowotworowych,
 • wzmocnienie odporności.

Relaks z herbatą w domu

KrainaHerbaty.pl to 190 rodzajów herbat i 60 rodzajów kawy. Ponadto, pracownicy mogą zrealizować wartościowe kody na zakupy zaopatrując się w zioła, przyprawy i słodkości. Regenerację po pracowitym tygodniu warto zacząć od chwili wytchnienia przy filiżance herbaty.

Jak przygotować idealny napar?

Pod względem wyglądu, barwy, aromatu i smaku, idealny napar herbaciany uzyskuje się po 5 minutach od zaparzenia. Warto pamiętać, że im większy stopień rozdrobnienia herbaty, tym uzyskany z niej napar będzie ciemniejszy, a walory smakowe ulegają pogorszeniu wraz z czasem zaparzenia – według zasady: im dłużej tym gorzej.

Gry i zabawy w firmowej kafeterii

A może Twój pracownik lubi gry planszowe? Niczym powrót do czasów dziecięcych – przyjemnie dać się ponieść wyobraźni, przeżyć niesamowitą podróż, zmierzyć się z rywalami i … odpoczywać z planszówkami od Planszóweczka.pl!

Nasz partner specjalizuje się w rozrywce dla każdego – dla małych i dużych, dla chłopców i dziewczynek. Dla Twojej firmy i jej pracowników. Weekendowa odskocznia od zawodowych obowiązków, to skuteczny odpoczynek i świetna rozrywka w jednym, która angażuje całe rodziny.

Wartościowe kody można zrealizować w sklepie internetowym lub w wypożyczalni gier we Wrocławiu. Życzymy udanej zabawy!

Weekend w domu z Medicover Benefits

Świadomy relaks i dbałość o swoje dobre samopoczucie przyczynia się do wielu pozytywnych zmian zachodzących w organizmie:

 • zmniejsza się poziom hormonów stresu,
 • obniża się ciśnienie krwi (zwolnienie rytmu serca),
 • reguluje się oddech (zmniejsza się zużycie tlenu).

Warto odpoczywać, ponieważ relaks:

 • wpływa na lepszą jakość życia,
 • poprawia samopoczucie oraz wygląd, jeśli wybieramy aktywny odpoczynek,
 • poprawia humor,
 • dodaje siły i energii do działania,
 • pomaga myśleć jaśniej i bardziej kreatywnie,
 • zmniejsza uczucie napięcia,
 • pomaga walczyć ze stresem i codziennymi problemami,
 • usprawnia zdolność do koncentracji.

Odpoczynek w domu to korzyść dla głowy i ciała. Z Medicover Benefits weekend może być aktywny, ciekawy i relaksujący – aby jeszcze lepiej przygotować się na wyzwania kolejnego tygodnia.

Źródła:

https://www.medicover.pl/o-zdrowiu/herbata-wlasciwosci-i-dzialanie-herbaty,3895,n,2669

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/kodeks-pracy-16789274/art-133

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2S9oyB6jUvcJ:yadda.icm.edu.pl/yadda/element/bwmeta1.element.baztech-f9fe03f4-31ad-4fd1-b701-35bb8cf72b17/c/76-79.pdf+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

https://www.krainaherbaty.pl/blog/co-nas-pobudzi-najbardziej-kawa-herbata-a-moze-yerba-mate

http://zif.wzr.pl/pim/2012_1_2_31.pdf

https://www.planszoweczka.pl/client-rebate.php