SKLEP Z BENEFITAMI

BENEFITY POZA PLATFORMĄ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dostarczamy także świadczenia jednorazowe, idealne na każdą okazję. Bilety do kina, do teatru, vouchery zakupowe do popularnych sklepów, kursy językowe czy wycieczki – wszystko w jednym miejscu, w ramach jednego zamówienia.

BENEFITY JEDNORAZOWE

BENEFITY JEDNORAZOWE

Pojedyncze świadczenia idealnie sprawdzają się jako premia oraz prezent dla pracowników, klientów i partnerów biznesowych.

  •  Bilety do kina, do teatru, vouchery zakupowe do znanych i popularnych sklepów czy opieka nad dzieckiem – szeroki wybór świadczeń jednorazowych możliwych do dopasowania do każdej osoby
  •  Brak konieczności realizacji zamówień u wielu dostawców jednocześnie – my zamówimy je za ciebie i dostarczymy na czas we wskazane miejsce
  •  Możliwość zamówienia świadczeń bez konieczności wdrożenia Platformy Benefitowej
  •  Brak umowy długookresowej – świadczenia jednorazowe realizowane są od razu, na każde zlecenie klienta
  •  Wiele benefitów w niższych niż rynkowe cenach
  •  Ciekawy sposób na wzmocnienie relacji z pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi
  •  Doskonały pomysł na jednorazowe nagrody dla pracowników oraz nagrody w konkursach organizowanych wewnątrz firmy czy skierowanych do partnerów biznesowych
  •  Dodatek na każdą okazję i imprezę firmową (np. dzień dziecka, dzień kobiet, dzień programisty)

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, i odpowiemy na Twoje pytania. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Gwarantujemy, że wykorzystamy te dane tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm), Medicover Benefits Sp. z o.o. informuje, iż jest Administratorem Danych osobowych podanych bądź uzyskanych w celu marketingu i sprzedaży usług Medicover Benefits Sp. z o. o. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Benefits Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Benefits Sp. z o. o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.