/ Partnerzy

Pilnie potrzebujesz auta? Sixt służy pomocą!

p-alignjustifyp-alignjustifySixt-to-jeden-z-naszych-Partnerw-z-ktrego-usug-nasi-Klienci-mog-skorzysta-za-porednictwem-Platformy-Benefitowej-Medicover-Benefits-Oferuje-on-kompleksowe-usugi-z-zakresu-wynajmu-samochodw-Dziaa-w-105-krajach-na-caym-wiecie...

Sixt to jeden z naszych Partnerów, z którego usług nasi Klienci mogą skorzystać za pośrednictwem Platformy Benefitowej Medicover Benefits. Oferuje on kompleksowe usługi z zakresu wynajmu samochodów. Działa w 105 krajach na całym świecie, także w Polsce. Oferta jest korzystna cenowo, a samochód możemy wypożyczyć m.in. w punktach Sixt umiejscowionych w sąsiedztwie dziesięciu lotnisk w naszym kraju.

Sixt umożliwia wynajem aut zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Możemy wypożyczyć samochody osobowe oraz dostawcze – auta ekonomiczne, będące w klasie premium, a także idealne do przeprowadzek. Sprawdźmy, jakie opcje wynajmu są dostępne na terenie Polski i co jeszcze można zyskać korzystając z oferty Sixt.

Sixt, czyli wypożyczalnia aut

sixt ride logo

Sixt rent a car Polska dostarcza kompleksową usługę w zakresie wypożyczania aut. Poprzez stronę internetową lub punkty Sixt możemy wynająć samochody na krótki lub dłuższy okres czasu. Warto zwrócić uwagę na usługi: klasycznego leasingu oraz Flexi Lease, który jest dla niego alternatywą. Możemy również skorzystać z Sixt Limousine Service, czyli wynajmu aut luksusowych marek: Volvo S40, Mercedes klasy C, Mercedes klasy E, Mercedes klasy S, BMW serii 3, BMW serii 5, BMW serii 7. Ponadto, w usługę jest wliczona obsługa doświadczonego, profesjonalnego szofera. Wypożyczalnie samochodów Sixt oferują wyłącznie nowe samochody z niskim przebiegiem. W ofercie możemy znaleźć auta z każdego segmentu. Nieważne czy potrzebujemy samochodu ekonomicznego, klasy premium, czy auta do przeprowadzki – każdą z tych opcji zapewni nam Sixt.

Co ważne, punkty wypożyczalni Sixt znajdują się w sąsiedztwie dziesięciu lotnisk w Polsce. Samochody wynajmiemy w następujących lokalizacjach: Balice, Gdańsk, Gliwice, Goleniów, Jasionka, Katowice, Kraków, Łódź, Nowy Dwór Mazowiecki, Ożarowice, Poznań, Szczecin, Warszawa, Wrocław. Z usług Sixt.pl skorzystamy łącznie w 105 krajach na całym świecie.

sixt ride wypożyczalnia aut

Karty Sixt

Sixt oferuje karty członkowskie dla swoich klientów. Wyróżniamy trzy rodzaje kart: dla wszystkich klientów, dla klientów korporacyjnych oraz dla klientów dokonujących powyżej pięciu wynajmów w skali roku. Czym różnią się od siebie poszczególne karty?

  • Express Sixt Card (karta dla wszystkich) zapewnia maksymalną oszczędność czasu – formalności są ograniczone do minimum, a dane osobowe właściciela zostały zapisane na karcie. Oznacza to, że wynajem auta będzie intuicyjną i przyjemną czynnością. Każde wypożyczenie samochodu przekłada się również na zbieranie punktów lojalnościowych, które można wymieniać na zniżki lub nagrody.
  • Sixt Corporate Card (karta dla klientów korporacyjnych) została rozszerzona o dostęp do Sixt BusinessRental Portal – możemy korzystać ze wszystkich usług online. Ostatnia opcja to
  • Sixt Gold Card (złota karta przyznawana za dokonanie powyżej pięciu wynajmów w skali roku). Poza wszystkimi przywilejami dostępnymi w przypadku karty dla wszystkich otrzymujemy jeszcze dodatkowe zniżki. Do 10% rabatu na wynajem samochodu osobowego lub ciężarowego, do 20% rabatu na usługę Limousine Service. Ponadto, jeśli zadzwonimy do 48 godzin przed terminem wynajmu auta, to otrzymujemy gwarancję na dostępność samochodu w danej lokalizacji.

Dowiedz się więcej