Serwisy partnerskie

medicover.pl

medicover.pl

Medicover to lider w branży - międzynarodowa i największa w Polsce spółka, która świadczy szeroki pakiet usług medycznych i opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie.

medistore.com.pl

medistore.com.pl

Serwis MediStore oferuje kompleksową ofertę usług medycznych takich jak konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne oraz specjalne pakiety opieki medycznej, które pacjenci mogą wykupić online.

damian.pl

damian.pl

Centrum Medyczne Damiana zapewnia szeroki zakres opieki zdrowotnej, współpracując z ponad 200 przychodniami na terenie Polski oraz licznym zespołem lekarzy z zakresu wszystkich specjalizacji.

medicoverdieta.pl

medicoverdieta.pl

Medicover Dieta to platforma dietetyczno-treningowa, powstała we współpracy z Men’s i Women’s Health. Oferuje plan dietetyczny pełen zbilansowanych, prostych i smacznych posiłków oraz ciekawe i skuteczne filmy treningowe.

dentacare.pl

dentacare.pl

Dentacare oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne dostosowując plan leczenia do indywidualnych potrzeb pacjenta, dbając przy tym nie tylko o piękny i zdrowy uśmiech, ale także o komfort pacjenta i jego dobre samopoczucie podczas wizyty.

prestigedent.com.pl

prestigedent.com.pl

Prestige Dent to klinika zrzeszająca najlepiej wyspecjalizowanych lekarzy z różnych dziedzin stomatologii, korzystająca z najnowocześniejszych technologii, dbająca o wysoki komfort i zadowolenie pacjenta oraz trwałe efekty.

medicoversenior.pl

medicoversenior.pl

Medicover Senior zapewnia najlepszą i kompleksową opiekę dla osób starszych zarówno w warunkach domowych na terenie Warszawy jak i stacjonarnych ośrodkach w Józefowie oraz Święcicach.

rehasport.pl

rehasport.pl

Rahasport Clinic oferuje usługi medyczne, specjalizując się w medycynie oraz rehabilitacji sportowej. Z oferty kliniki z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej lub rehabilitacji korzystali m.in. najwybitniejsi polscy oraz zagraniczni sportowcy.

rankinglekarzy.pl

rankinglekarzy.pl

RankingLekarzy.pl to jeden z największych w Polsce portali z informacjami o lekarzach oraz opiniami ich pacjentów. Serwis umożliwia użytkownikom znalezienie najlepszego lekarza w okolicy i umówienie się na wizytę w dogodnym terminie.