/ Pracownicy

Pomysły na prezenty dla bliskich – znajdź je na platformie kafeteryjnej

pW-ten-wyjtkowy-witeczny-czas-jestemy-z-Tob-na-platformie-kafeteryjnej-Medicover-Benefits-Mamy-mnstwo-pomysw-na-prezenty-Znajdziesz-tutaj-wszystko-dla-Twojej-rodziny-i-bliskichph3strongLista-prezentw-w-Mikoaja-strongh3pZainspiruj-si-benefitow-i-niezw...

W ten wyjątkowy, świąteczny czas, jesteśmy z Tobą na platformie kafeteryjnej Medicover Benefits. Mamy mnóstwo pomysłów na prezenty! Znajdziesz tutaj wszystko dla Twojej rodziny i bliskich.

Lista prezentów św. Mikołaja

Zainspiruj się benefitową i niezwykłą listą życzeń. Tutaj każdy znajdzie swój idealny prezent. Oszczędzaj z Nami czas i pieniądze – poczuj magię benefitowych Świąt.

Lista prezentów św. Mikołaja jest w tym roku bardzo długa. Wśród naszych propozycji znajdziesz wspaniałe upominki – Dla Niej, Dla Niego, Dla Dziecka. Ciesz się atrakcyjnymi cenami na: książkowe bestsellery, ubrania, akcesoria, galanterię i dodatki, zabawki, biżuterię czy kosmetyki.

TOP 5 wśród świątecznych pomysłów na prezent

Szukasz czegoś wyjątkowego – nie masz określonego planu działania? Pozwól sobie przedstawić naszą listę TOP 5 wśród tegorocznych pomysłów na bożonarodzeniowy prezent. Sięgnij po inspiracje. Wszystko TO i WIĘCEJ znajdziesz w firmowej kafeterii:

1. Prezent on-line

Korzystaj z ofert upominków niezależnie od tego, gdzie jesteś i gdzie będą Twoi bliscy. Ten wyjątkowy czas, możesz wykorzystać na szkolenia i kursy on-line. Masz noworoczne postanowienia? Pomysły na prezenty od naszych partnerów pomagają spełniać marzenia i realizować plany.

Pomysł na super prezent? Voucher na Cyber Teachers Live od Berlitz Poland – czyli 12 miesięczny, intensywny kurs języka angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub francuskiego. Albo kody wybranej wartości na realizację videokursów od Videopoint.pl. Serwis umożliwia zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji, dzięki nowoczesnej i popularnej formie nauki.

2. Od serca, dla zdrowia

Możesz podarować bliskim coś zupełnie niesamowitego – samo zdrowie, w opakowaniu ozdobnym, na prezent. Mamy kilka pomysłów…

Nasi partnerzy oferują wyselekcjonowane produkty naturalne, kształtujące konsumencką świadomość: bez chemicznych ulepszaczy i sztucznych substancji zapachowych – po prostu eko i bio.

Pomysł na super prezent? Kody wybranej wartości do: Drogeria Naturalna i BeSymbio. Ponadto pomysł na catering dietetyczny od EatLovers lub zbilansowane i sycące dania od INNA BAJKA.

3. Podaruj najbliższym emocje

Czy prezent musi koniecznie zmieścić się pod choinką? Na to pytanie trudno jest Nam jednoznacznie odpowiedzieć:

  • Tak, bo spakowana karta upominkowa skryje się pod pachnącymi igiełkami świątecznego drzewka
  • Nie, bo jeśli podarujesz drugiej osobie emocje… nie starczy na nie miejsca w całym domu!

Takim topowym pomysłem na prezent jest Wyjątkowy Prezent od naszego benefitowego partnera. Masz okazję zakupić kod o wybranej wartości na jedną spośród 3500 wyjątkowych atrakcji dostępnych w całej Polsce.

Pomysł na super prezent? Jazda Ferrari, Dine in The Dark – Kolacja w Ciemności, Walk in The Sky lub Podwodna Kolacja.

4. Specjalnie dla smakoszy

Pasjonaci kawy, wielbiciele herbaty, koneserzy wyjątkowych smaków. Dla każdego znajdziemy coś wyjątkowo miłego. Nasze firmowe benefity wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wielu użytkowników.

Pomysł na super prezent? Coffee desk to miejsce, w którym dobra kawa jest zawsze na pierwszym miejscu. U naszego kafeteryjnego partnera znajdziesz wyjątkowe smaki, zachwycisz się esencjonalnymi zapachami. Tutaj zrealizujesz kody rabatowe na zakupy w największym sklepie internetowym z kawą, herbatą i akcesoriami do parzenia.

Co jeszcze znajdziesz wśród benefitów? Fine Diners – skorzystaj z degustacyjnego menu oraz voucherów do najciekawszych restauracji w Polsce. Spełnij swoje kulinarne marzenia.

5. Komfort & Wygoda

Dekoracje, dodatki dla domu i do ogrodu. Brzmi bardzo inspirująco. Sklepy stacjonarne i internetowe oferują również ciekawy asortyment, który sprawi przyjemność każdemu… siedzącemu. Meble przeznaczone do pracy i nie tylko – ergonomiczne kształty i ciekawy design.

Pomysł na super prezent? Kody na atrakcyjne oferty od Fabryka Form, Duka, Home&You czy Ikea.

Platforma kafeteryjna Medicover Benefits nie tylko od święta

Nasi Użytkownicy mają możliwość korzystania z intuicyjnej platformy świadczeń online. Obsługujemy wszystkie rodzaje świadczeń abonamentowych oraz formy finansowania benefitów (ZFŚS, środki obrotowe, środki własne pracowników).

Posiadamy efektywne narzędzie motywacyjne, wygodny sposób doboru nagród i produkt – który spełnia oczekiwania wielu pracowników.

Platforma kafeteryjna daje możliwość wyboru, z którego możesz skorzystać nie tylko od święta. Po TYLE i jeszcze WIĘCEJ sięgnij już dziś na https://medicoverbenefits.pl/