/ Partnerzy

Partner Tania Książka

pOd-roku-2006-wszyscy-wielbiciele-czytania-kupowania-i-kolekcjonowania-ksiek-mog-skutecznie-realizowa-swoje-zamiowanie-z-naszym-partnerem-ksigarni-internetow-TaniaKsiazkapl-ktrej-wacicielem-jest-hurtownia-Glosel-z-Biaegostokuph3Nieopisana-rado-czytan...

Od roku 2006 wszyscy wielbiciele czytania, kupowania i kolekcjonowania książek, mogą skutecznie realizować swoje zamiłowanie z naszym partnerem – księgarnią internetową TaniaKsiazka.pl, której właścicielem jest hurtownia Glosel z Białegostoku.

Nieopisana radość czytania z Tanią Książką w ręku

“Czytanie jest dla umysłu tym,

czym gimnastyka dla ciała”

– Richard Steel

 

Nasz książkowy partner – TaniaKsiazka.pl, to jeden z największych sklepów internetowych. Jako przedstawiciel branży Polski północno-wschodniej, w roku 2019 otrzymał tytuł Podlaskiej Marki Konsumentów.

Twórcy e-księgarni nie ukrywają, że w ich internetowym sklepie, każdy książkoholik znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo sensacyjnych pozycji, kryminalne wątki, książki dla młodzieży, literatura faktu a także nowości w kategoriach: audiobooki i ebooki. A to dopiero początek.

Szukasz inspiracji? A może pragniesz poznawać świat? Sięgnij z TaniąKsiążką.pl po poradniki, przewodniki, reportaże i książki tematyczne związane z podróżami. Rodzice, dzieci, seniorzy – tutaj każdy znajdzie coś miłego dla siebie.

Nie oceniaj księgarni po…

Czy w księgarni można znaleźć coś jeszcze oprócz książek? Oczywiście!

Sklep internetowy oferuje klientom książkowe zapowiedzi, listę bestsellerów, blogowy poradnik oraz mnóstwo niezbędników dla czytelnika tj. oferty herbat, kaw oraz zdrowych przekąsek – idealnych na jesienne wieczory, spędzane pod kocem, z książką w rękach. A ponadto, nasz partner dostarcza szereg pomysłów na idealny prezent, płyty z muzyką, gry, programy komputerowe i zabawki dla dzieci.

Kafeteria z TaniąKsiążką.pl w tle

„Dobra książka powinna zostawić Ci wiele doświadczeń

…i lekko wyczerpać na końcu”

– William Styron

 

Użytkownicy firmowej platformy benefitowej Medicover Benefits, korzystają z atrakcyjnych ofert kodów wybranej wartości na zakupy w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl w kategoriach:

Współpraca z księgarnią to mnóstwo pozytywnej energii, którą tworzą ludzie. Nasz partner jest zdobywcą wielu nagród a te tylko potwierdzają zadowolenie ogromnej ilości czytelników. W 2020 roku w kręgu nowych klientów TaniejKsiązki.pl, znalazło aż 45% nabywców.

Gratulujemy naszemu Partnerowi i życzymy jednocześnie dalszych sukcesów!

TaniaKsiazka.pl to:

  • Zdobywca 1 miejsca w kategorii „Kultura i rozrywka” w 11 edycji Rankingu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl – to najważniejsze wyróżnienie dla przedsiębiorców z branży e-commerce
  • Laureat kategorii „Najlepszy sprzedawca w Kup Teraz” Raportu Zaufanych Sklepów Ceneo.pl w 2020 roku
  • Jeden z najlepiej ocenianych sklepów w zestawieniu krajowym – wyróżnienie zdobyte nie tylko jako księgarnia, ale również jako sklep funkcjonujący online

Jak skorzystać z oferty TaniaKsiazka.pl z Medicover Benefits?

Zakupiony w ramach firmowej kafeterii kod wybranej wartości (50zł, 100zł, 150zł lub 200zł)  na zakupy w sklepie internetowym taniaksiazka.pl, zdobędziesz dzięki uzbieranym środkom z Banku Punktów, z Zakładowego Funduszu Środków Socjalnych lub ze środków własnych, a zrealizujesz podczas zakupów w internetowej księgarni. Regulamin oferty sklepu online, dostępny jest na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/regulamin-a-319.html