/ Partnerzy

Partner Skalnik.pl

pBadania-pokazuj-e-pracownicy-lepiej-oceniaj-tych-pracodawcw-ktrzy-inwestujc-w-wellbeing-dbaj-jednoczenie-o-aktywno-ruchow-swoich-pracownikw-Angaowanie-rodkw-benefitowych-w-sport-wzmacnia-i-usprawnia-nie-tylko-kondycj-fizyczn-Twojego-zespou-ale-rwnie...

Badania pokazują, że pracownicy lepiej oceniają tych pracodawców, którzy inwestując w wellbeing dbają jednocześnie o aktywność ruchową swoich pracowników. Angażowanie środków benefitowych w sport, wzmacnia i usprawnia nie tylko kondycję fizyczną Twojego zespołu, ale również ich samopoczucie psychiczne.

Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawia, że pracującym w trybie home office, potrzebne są nie tylko nowe narzędzia pracy. Otóż istotnym jest, aby pracodawcy zmodyfikowali sportowe benefity oferowane w ramach firmowej kafeterii. W ten sposób ogranicza się m.in. „negatywne skutki ciągłego przebywania w domu”, spadku aktywności ruchowej a tym samym – kondycji fizycznej[1].

Skalnik.pl w firmowej kafeterii

Wirtualnie i stacjonarnie, w atmosferze pełnej pasji i zaangażowania. Ciągle w ruchu. Skalnik.pl to nie tylko sklep pełen odzieży, profesjonalnego sprzętu i niezbędnych, turystycznych akcesoriów. To ludzie udzielający się w świecie outdooru jednocześnie ten świat kształtując.

Nasz benefitowy partner dba o bezpieczeństwo i wygodę swoich klientów. Skalnik.pl to więcej niż wymiana towarowo-pieniężna. To miejsce w którym Twoi pracownicy mogą zarazić się nową pasją lub wyspecjalizować w określonej dyscyplinie: wspinaczka górska, trekking, skitouring, biegi górskie, turystyka wysokogórska, via ferraty, speed hiking, wspinaczka lodowa, kanioning, speleologia, nurkowanie, windsurfing i wiele innych.

Tutaj Twoi pracownicy, mogą zrealizować marzenia o survivalowym biwaku z przyjaciółmi, lub zaplanować rodzinny kemping w sportowym wydaniu.

Skalnik.pl to mnóstwo niezbędnej wiedzy dla każdego, kto chce lub spędza aktywnie swój czas wolny. Na świeżym powietrzu, z dala od kanapy i pilota do telewizora. Wysoki poziom oferowanych produktów i usług sprawia, że każdy przygotuje się na sportową rozrywkę w najodpowiedniejszy sposób. Skalnik.pl recenzuje, testuje, podpowiada i doradza najlepsze rozwiązania dla początkujących i w pełni zaawansowanych turystów. Nie tylko górskich!

 

Dlaczego warto zadbać o aktywność fizyczną swojego zespołu?

Blisko 40% pracowników chciałoby, aby ich pracodawca oferował wyzwania sportowe (w tym rowerowe czy biegowe), a 25% zatrudnionych liczy na benefitową ofertę zajęć sportowych z trenerem. Największymi potrzebami związanymi ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem (zarówno w „nowej” rzeczywistości jak i przed pandemią) nadal pozostaje utrzymanie regularnej aktywności fizycznej (uważa tak ponad 60% pracowników)[2].

Skalnik.pl to największy sklep turystyczny w Polsce. W firmowej kafeterii Twoi pracownicy mają okazje zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, odpowiadający na potrzeby każdego miłośnika aktywności ruchowej w terenie.

Kody wybranej wartości, dostępne na platformie Medicover Benefits, można zrealizować stacjonarnie oraz online. Zarówno z banku punktów lub zakładowego funduszu środków socjalnych oraz ze środków własnych. Tutaj każdy pracownik znajdzie coś dla siebie.

Jak skorzystać online z wybranego kodu rabatowego od Skalnik.pl?

Kod można zrealizować w sklepie internetowym skalnik.pl oraz w sklepach stacjonarnych naszego partnera. Użytkownik realizujący voucher wybranej wartości (E-Kartę Podarunkową), w koszyku z wybranymi produktami, wpisuje unikalny kod w miejscu oznaczonym do wykorzystania „karty podarunkowej”. Wartość produktów zostaje wówczas pomniejszona o wartość posiadanego kodu rabatowego.

Zapraszamy do sklepów Skalnik.pl po odzież i sprzęt turystyczny najwyższej jakości. Z kodami rabatowymi od Medicover Benefits, sezon na aktywne wakacje to ekstremalnie atrakcyjna oferta dla Twoich pracowników i ich rodzin, która nie kończy się wraz z sierpniem.

 

[1] https://hrpolska.pl/uploads/artyku%C5%82y%202020/Raport_Activy-Przyszlosc_wellbeingu_i_benefitow_pracowniczych-min.pdf

[2] https://hrpolska.pl/uploads/artyku%C5%82y%202020/Raport_Activy-Przyszlosc_wellbeingu_i_benefitow_pracowniczych-min.pdf

 

Źródła:

https://www.skalnik.pl/dlaczego-skalnik

https://medicoverbenefits.pl/

https://hrpolska.pl/uploads/artyku%C5%82y%202020/Raport_Activy-Przyszlosc_wellbeingu_i_benefitow_pracowniczych-min.pdf

https://prnews.pl/5-rzeczy-ktore-zmienia-sie-w-benefitach-pracowniczych-w-2021-r-456525