/ Partnerzy

Partner – Euro RTV AGD

pBadania-potwierdzaj-cigle-rosnce-zainteresowanie-i-zapotrzebowanie-na-wiadczenia-pozapacowe-dedykowane-pracownikom-w-ich-miejscu-pracy-Skuteczna-strategia-w-budowaniu-pozytywnego-wizerunku-pracodawcy-dziki-naszej-platformie-kafeteryjnej-to-rwnie-wsp...

Badania potwierdzają ciągle rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie na świadczenia pozapłacowe dedykowane pracownikom w ich miejscu pracy. Skuteczna strategia w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy dzięki naszej platformie kafeteryjnej, to również współpraca i zaangażowanie wielu partnerów biznesowych.

Twoi pracownicy mają szansę korzystać z bogatej oferty benefitowej sprzętu elektronicznego i gospodarstwa domowego od polskiej firmy RTV EURO AGD. Dzięki elektronicznej karcie podarunkowej można dokonać wygodnej płatności przy pomocy telefonu lub w sklepie internetowym.

O partnerze EURO RTV AGD

Polskie przedsiębiorstwo działa na rynku od 30 lat i obecnie tworzy ją sieć 305 sklepów stacjonarnych rozmieszczonych w 197 miejscowościach oraz sklep internetowy euro.com.pl.

Nasz kafeteryjny partner to zdobywca wielu nagród i wyróżnień w tym „Shopping Center Forum: Omnichannel Retailer” z roku 2015 za wysoką efektywność strategii biznesowej i w dowód uznania za najbardziej zaawansowane na polskim rynku łączenie nowoczesnych form obsługi i wszystkich kanałów sprzedaży – dla RTV EURO AGD zadowolenie klientów jest celem nadrzędnym.

RTV EURO AGD zdobył również nagrody tj.:

  • Premium Brand – Marka Wysokiej Reputacji;
  • Gwiazda Jakości Obsługi;
  • Solidny Pracodawca Roku.

Z myślą o Twoich pracownikach

Zapewnij wygodę i komfort zakupów swoim pracownikom. Udostępnienie platformy kafeteryjnej w firmie, wiąże się z atrakcyjnym pakietem świadczeń pozapłacowych, które wprowadzają oszczędność nie tylko do domowego budżetu, ale również do prywatnego czasu zatrudnionych w niej osób.

Dzięki naszemu partnerowi, zdalnie lub stacjonarnie, klienci dokonują szybkiego wyboru interesujących ich produktów w atrakcyjnym finansowo wydaniu.

 

Co zyskują Twoi pracownicy dzięki ofercie RTV EURO AGD?

Platforma benefitowa ułatwia:

  • przeprowadzenie zmian w domu i ogrodzie:

wraz z nadejściem wiosny, warto zainwestować w duże i małe sprzęty AGD (lodówki, pralki, grille, odkurzacze);

  • podjęcie decyzji o zakupie wymarzonego sprzętu:

oferty sprzętu dla kawoszy i nie tylko (ekspresy ciśnieniowe, młynki do kawy), a ponadto roboty kuchenne, myjki ciśnieniowe i mnóstwo propozycji z kategorii „beauty” (suszarki do włosów, lokówki, maszynki do strzyżenia, depilatory IPL i wiele innych).

RTV EURO AGD to oferta dedykowana Twoim pracownikom:

  • dla zdrowia:

termometry, pulsoksymetry, ciśnieniomierze, oczyszczacze powietrza

  • dla urody:

depilatory, urządzenia do manicure i pedicure

  • dla relaksu:

masażery do ciała, maty masujące, liczne gadżety (gry, konsole, drony, hulajnogi).

Realizowanie benefitu

Zastanawiasz się nad wprowadzeniem systemu kafeteryjnego w swojej firmie?

Poszerzasz asortyment środków pozapłacowych dla swojego zespołu?

Twoi pracownicy mają do wyboru w firmowej kafeterii mnóstwo benefitów. Każdy pracownik, korzystając z przyznanych środków (bank punktów, środki własne), może samodzielnie zdecydować co i kiedy zrealizuje z udostępnionej mu oferty.

Dzięki elektronicznej karcie podarunkowej o wybranej wartości, płatności może dokonać w wybranym sklepie stacjonarnym lub online. Regulamin dotyczący Karty Podarunkowej dostępny jest na stronie serwisu internetowego.

https://medicoverbenefits.pl/