/ Partnerzy

Nasz Partner – OK System

p-alignjustifyOK-System-oferuje-pakiety-sportowe-dla-pracownikw-firm-Oferta-jest-szeroka-a-korzystanie-z-niej-niezwykle-intuicyjne-Pracownicy-nie-musz-wicej-uywa-plastikowych-kart-wszystkie-dziaania-odbywaj-si-onlinepp-alignjustifyKorzystajc-z-OK-Sys...

OK System oferuje pakiety sportowe dla pracowników firm. Oferta jest szeroka, a korzystanie z niej niezwykle intuicyjne. Pracownicy nie muszą więcej używać plastikowych kart, wszystkie działania odbywają się online.

Korzystając z OK System zyskujesz dostęp do różnorodnych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Zdecydowanie jest to czołowy operator pakietów sportowych dla firm, a pracownicy mogą wybrać pakiet dopasowany do ich potrzeb. Kolejną zaletą jest dostępność aplikacji mobilnej OK System na urządzenia z systemami Android i iOS. Dzięki temu, że wszystkie formalności załatwiane są przez internet, pracownikom działów HR mniej czasu zajmuje praca związana z benefitem. Mogą szybko i w intuicyjny sposób aktywować pakiety sportowe dla poszczególnych pracowników.

Co zyskasz?

Benefity związane ze zdrowym stylem życia i sportem są niezwykle popularne wśród pracowników. Pracodawca daje im możliwość rozwoju fizycznego w wolnym czasie, a to wpływa pozytywnie na samopoczucie, kondycję i stan zdrowia. A co zyskujesz z pakietem sportowym OK System? Dostęp do około 4000 obiektów sportowych – w tym siłowni, basenów i klubów fitness. Wybór bardziej rozbudowanego pakietu, umożliwia pracownikowi skorzystanie z około 500 obiektów rekreacyjno-rozrywkowych m.in.: kręgielni, torów gokartowych lub klubów ze stołami bilardowymi. W zależności od wybranego pakietu, można uprawiać nawet do 60 dostępnych dyscyplin sportowych. Dodatkowym atutem jest dostęp do wydań specjalnych gazet Men’s Health i Women’s Health.

Aby rozpocząć współpracę z OK System, wystarczy tylko wysłać zapytanie. Po dopełnieniu formalności pracownicy OK System przejmują większość obowiązków związanych z udostępnieniem pakietów sportowych pracownikom firmy. Wszystkie zapisy odbywają się online, a w obiektach sportowych nie ma potrzeby pokazywania specjalnej, plastikowej karty. Wystarczy, że pakiet danego pracownika został  aktywowany.

Aplikacja mobilna OK System

Pakiet sportowy OK System oferuje dostęp do mnóstwa obiektów sportowych na terenie całej Polski. Przy tak dużym wyborze może być trudno zdecydować do którego obiektu się udać. Na szczęście twórcy systemu przygotowali również aplikację mobilną na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Z poziomu aplikacji Wyszukiwarka Obiektów OK System bez problemu pomoże znaleźć pożądany przez nas obiekt. Proces wyszukiwania jest bardzo łatwy, a wyniki można zawęzić uwzględniając dowolne formy aktywności – np. wyszukując jedynie siłownie. Warto sprawdzić również rekomendowane obiekty w systemie. Są one oznaczone hashtagiem #bardziejOK.