/ Partnerzy

Nasz Partner ZALANDO

pZ-ogromn-przyjemnoci-przedstawiamy-naszego-kolejnego-biznesowego-Partnera-i-pioniera-w-sektorze-e-commerce-strongZalandostrong-Stworzona-w-Berlinie-w-2008-roku-strongnajwiksza-platforma-modowastrong-podbia-serca-uytkownikw-a-cechuje-si-zwaszcza-emin...

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy naszego kolejnego biznesowego Partnera i pioniera w sektorze e-commerce: Zalando. Stworzona w Berlinie w 2008 roku największa platforma modowa, podbiła serca użytkowników, a cechuje się zwłaszcza innowacyjnością. Łączy potrzeby klientów z najnowszymi rozwiązaniami online usług partnerskich.

Medicover Benefits oferuje na swojej platformie vouchery, które wykupione w postaci karty podarunkowej – są również doskonałym pomysłem na prezent.

Jak skorzystać z oferty Zalando na platformie benefitowej Medicover Benefits? To bardzo proste:

  1. Załóż konto w sklepie Zalando
  2. Na swoim koncie doładuj wirtualny portfel zakupionym kodem wartościowym
  3. Ciesz się udanymi zakupami!

Sklep internetowy Zalando gwarantuje łatwe zakupy, komfortowe metody płatności i współpracę z największymi sieciami kurierskimi. Możesz wybierać spośród tysięcy produktów: odzież, obuwie, kosmetyki i akcesoria. To tutaj znajdziesz najbardziej rozpoznawalne marki – i to w jednym miejscu: Calvin Klein, Benetton, River Island, Triumph, Timberland, New Balance, Nike, Ecco, Converse oraz wiele innych. Wyszukaj swoją ulubioną markę, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Co czyni z Zalando jeszcze bardziej przyjemnym sklepem? Jeśli zamówiony przez Ciebie artykuł okazał się nietrafiony, możesz skorzystać ze 100-dniowego, bezpłatnego prawa zwrotu poprzez konto użytkownika.  Sklepy Zalando przyciągają ponad 380 milionów wizyt miesięcznie – przy czym w pierwszym kwartale 2020 roku, zdecydowana większość z nich odbywała się poprzez urządzenia mobilne. Jak wynika z informacji dostępnych na stronie sklepu:

„Wiodąca europejska platforma internetowa poświęcona modzie i stylowi życia, spodziewa się znacznego wzrostu sprzedaży i EBIT* w drugim kwartale, znacznie powyżej obecnych oczekiwań rynkowych”.

Naszemu partnerowi gratulujemy osiąganych wyników i serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty produktowej sklepu: https://www.zalando.pl/

*earnings before deducting interest and taxes – zysk operacyjny; zysk przed odliczeniem podatków i odsetek