/ Partnerzy

Nasz Partner – Sun&Snow

pFirmowa-kafeteria-powstaa-z-myl-o-potrzebach-wielu-pracownikw-a-dziki-niej-pracodawcy-nie-musz-martwi-si-min-o-zadowolenie-swojego-zespouppJednak-to-co-wydaje-si-nieprawdopodobnym-to-perspektywa-skorzystania-z-jednego-benefitu-w-ktrym-ukrywa-si-pona...

Firmowa kafeteria powstała z myślą o potrzebach wielu pracowników a dzięki niej, pracodawcy nie muszą martwić się m.in. o zadowolenie swojego zespołu.

Jednak to, co wydaje się nieprawdopodobnym, to perspektywa skorzystania z jednego benefitu w którym ukrywa się ponad… 2000 możliwości!

Niemożliwe? Z największą przyjemnością pragniemy zapoznać wszystkich naszych klientów z benefitowym partnerem Medicover Benefits – Sun&Snow. Największy polski operator zarządzający pomysłami na udany wypoczynek, posiada bogatą ofertę noclegów w najpiękniejszych zakątkach Polski.

 

Oferty od Sun&Snow

– idealna odpowiedź na oczekiwania Twojego pracownika

Można śmiało powiedzieć, że nasze kafeteryjne propozycje już od dawna spełniały oczekiwania pracowników. Bezprecedensowa sytuacja na rynku pracy i polityki społecznej sprawiła, że jeszcze bardziej niż kiedyś, elastyczność dodatków pozapłacowych zyskuje na znaczeniu.

Słowem – Medicover Benefits wyprzedza swoje czasy a nasz partner Sun&Snow tworzy oferty dla pracowników, które idealnie odpowiadają na ich bieżące potrzeby.

 

Planowanie urlopu online

Dzięki Sun&Snow zaplanujesz wakacje dla całej rodziny, zorganizujesz swój urlop z wyprzedzeniem, wybierzesz najwygodniejszy sposób na spędzenie wolnego weekendu za miastem i nie tylko!

41,3% respondentów deklaruje,

że spędzi tegoroczne wakacje w Polsce,

a 24,7% planuje wyjazd zagraniczny[1]

Sun&Snow to największy polski operator zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych. Wszystko, co musisz zrobić, aby udać się na wakacje, zrealizujesz dzięki ofercie Medicover Benefits w wygodny, szybki i bezpieczny sposób – zdalnie. Planowanie urlopu online z Sun&Snow to nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy!

 

Sun&Snow

– Twój osobisty zarządca do spraw wakacji

Odpoczynek z Sun&Snow to:

  • szeroka oferta apartamentów zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych,
  • mnóstwo inspiracji na zorganizowanie rodzinnych wakacji,
  • atrakcyjne miejsca noclegowe w całej Polsce,
  • przepiękne widoki z górskich resortów,
  • idealny wypoczynek nad morzem.

Już od dłuższego czasu obserwuje się, że w ofercie świadczeń pracowniczych zdecydowanie częściej pojawiają się dodatki związane ze wzmacnianiem ogólnego dobrostanu pracowników, a jedną z kluczowych kwestii jest optymalny i efektywny odpoczynek. Jednym słowem – urlop!

Badania Hays pokazują, że 32% pracodawców w 2020

dokonało zmian w pakiecie benefitów,

a kolejnych 20% rozważa taki ruch[2]

 

Oszczędność na wakacje od Sun&Snow

Turystyka&Hotele to benefitowa kategoria, która obecnie cieszy się ogromną popularnością nie tylko ze względu na odmrożenie usług branży turystycznej, ale na zbliżającą się przerwę od nauki szkolnej. To również okres, w którym wielu pracowników planuje swoje wakacje – zwłaszcza dłuższy, nieprzerwany urlop wypoczynkowy.

 

Voucher od Sun&Snow

Klienci platformy kafeteryjnej Medicover Benefits, mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert zniżkowych od Sun&Snow. Voucher wybranej wartości można wykupić zarówno ze środków własnych, jak i banku punktów czy świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu (ZFŚS).

Wykupiony kody (kody) realizuje się podczas dokonywania rezerwacji pobytu na stronie partnerskiej https://www.sunandsnow.pl/

 

Jak to działa?

  • wejdź na stronę https://www.sunandsnow.pl/ i zarezerwuj pobyt w wybranym przez siebie apartamencie Sun & Snow,
  • na adres mailowy otrzymujesz podsumowanie swojej rezerwacji,
  • przechodzisz do strony płatności,
  • opłaty rezerwacyjnej w wysokości 40% należy dokonać w ciągu 15 minut,
  • voucher wypoczynkowy (kod wybranej wartości) możesz wykorzystać jako zaliczkę lub pozostałą opłatę za pobyt.

 

Wypoczywaj w najpiękniejszych miejscach w Polsce z Medicover Benefits. Sprawdź ofertę wszystkich świadczeń pozapłacowych na https://medicoverbenefits.pl/

 

[1] Badanie przeprowadzone w marcu br. na zlecenie firmy Europa Ubezpieczenia; Badanie przeprowadzono 9–10 marca 2021 r. metodą CAWI – wywiadu wspomaganego komputerowo za pomocą strony WWW. Skupiono się na mieszkańcach dużych i średnich miast (powyżej 100 tys. mieszkańców) w wieku 20–45 lat, ze średnim i wyższym wykształceniem. Przebadano 750 osób; https://www.sunandsnow.pl/pressroom-20#_ftnref1

[2] https://www.karieramanagera.pl/trendy-hr-na-rok-2021-kompetencje-cyfrowe-elastycznosc-i-nowe-benefity