/ Partnerzy

Nasz partner SMYK

pBenefity-dla-najmodszych-i-tych-ciut-wikszych-Dla-chopcw-i-dziewczynek-Dla-aniokw-i-psotnikw-Odzie-obuwie-akcesoria-i-mnstwo-zabawek-dla-pasjonatw-strongWszystko-dla-dzieci-w-jednym-miejscu-i-w-atrakcyjnym-wydaniustrongppstrongZapraszamy-do-SMYKAstr...

Benefity dla najmłodszych i tych ciut większych. Dla chłopców i dziewczynek. Dla aniołków i psotników. Odzież, obuwie, akcesoria i mnóstwo zabawek dla pasjonatów. Wszystko dla dzieci, w jednym miejscu i w atrakcyjnym wydaniu.

Zapraszamy do SMYKA – międzynarodowej sieci sklepów specjalistycznych z artykułami dla dzieci i naszego kafeteryjnego partnera Medicover Benefits.

SMYK oferuje swoim klientom wygodne i korzystne zakupy dla dzieci w wieku 0-14 lat oraz akcesoria z kategorii „Mama i dziecko”. Na urodziny, imieniny, święta. SMYK – na co dzień i bez okazji.

Sieć handlowa to ponad 200 sklepów stacjonarnych w Polsce oraz sieć partnerów franczyzowych rozmieszczonych w 16 krajach – w Europie i Azji. Kultowa marka SMYK była wielokrotnie nagradzana „Gwiazdą Jakości Obsługi” i jest również zdobywcą prestiżowej nagrody „MAPIC Award” w kategorii „Leisure”.

Zakupy w SMYK’u

Grupa SMYK umożliwia dokonanie zakupów w sklepach stacjonarnych, sklepie internetowym, jak i poprzez aplikację mobilną. Zintegrowana strategia omnichannel’owa wraz z usługą „click & collect” zapewnia bezpłatną i jakże dogodną dostawę wybranych produktów w określonym miejscu i czasie.

Kupuj z domu, a odbieraj w wybranym sklepie SMYK i ciesz się wygodnymi zakupami od… kliknięcia.

Wyjątkowe produkty dla dzieci

Według agencji badawczej TNS Polska, rozpoznawalność marki SMYK wśród klientów sięga 93%. Nie mamy wątpliwości, że każdy klient znajdzie tu wyjątkowe i fantastyczne produkty dla dzieci.

Grupa SMYK oferuje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”. Marka COOL CLUB to niepowtarzalna odzież, obuwie oraz akcesoria, tworzona przez własny zespół projektantów, a SMIKI to oryginalne produkty, zabawki i akcesoria niemowlęce.

Na co dzień i od święta – sklepy SMYK zapewniają całą gamę produktów zgodnych z oczekiwaniami ich klientów. Znajdziemy tutaj artykuły renomowanych marek i producentów zabawek m.in. LEGO, Fisher-Price, Hot Wheels czy Nike.

SMYK zapewnia najwyższą jakość produktów, atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę i specjalistyczne doradztwo.

SMYK na platformie Medicover Benefits

Zbieraj punkty, wymieniaj je na kody (eKarta) o wybranej wartości i realizuj na terenie całej Polski. Klienci Medicover Benefits mogą realizować kody na zakupy w wybrany przez siebie sposób.

Rabaty na zakupy obowiązują w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. A co najważniejsze –płatności możesz dokonać przy użyciu kilku kodów jednocześnie. Saldo oraz datę ważności kodów możesz sprawdzić w kasie sklepu SMYK.

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym partnerem: klient@smyk.com.

Jak zrealizować KODY (eKartę)?

Stacjonarnie

 1. Zrób zakupy
 2. Przy kasie, podaj Sprzedawcy alfanumeryczny KOD karty podarunkowej
 3. Potwierdź transakcję wpisując KOD PIN na pinpadzie

Online – wybrany kod, łączenie kodów

 1. Kup KOD (eKarta) o wybranej wartości na platformie kafeteryjnej
 2. Wejdź na stronę smyk.com, zaloguj się i zrób zakupy
 3. Wybierz sposób dostawy
 4. Wybierz formę płatności „karta prezentowa/podarunkowa” i kliknij „dodaj”. Pojawi się puste pole, które uzupełnij o KOD (eKarta) oraz PIN. Zatwierdź „dodaj”.
UWAGA!

Jeśli saldo KODU jest niewystarczające na pokrycie wartości zamówienia, wówczas dodaj kolejną formę płatności. Istnieje możliwość zakupów w sklepie SMYK kilkoma KODAMI, poprzez ich łączenie przy wyborze płatności.

Online – przypisanie do konta

 1. Wejdź na stronę smyk.com, zaloguj się.
 2. Przejdź do zakładki „Twoje konto”, a następnie „Karty podarunkowe i prezentowe”.
 3. Kliknij „Przypisz kartę do konta”.
 4. Puste pole uzupełnij o KOD oraz PIN i zatwierdź przyciskiem „dodaj”.
 5. Podczas zamówienia, z dostępnej listy wyboru sposobu płatności wybierz „Twoje środki”.

SMYK cały dla małych! Bo misją jest…

oferować wszystko czego potrzebują i o czym marzą dzieci!

Super oferty, intuicyjna obsługa – Medicover Benefits

Platforma Medicover Benefits to intuicyjny program kafeteryjny dedykowany użytkownikom, który umożliwia samodzielne korzystanie z atrakcyjnych ofert partnerskich, rabatów oraz wymiany punktów na świadczenia i organizowania swojego czasu wolnego w myśl szeroko pojętej koncepcji wellbeing.

Sprawdź nas: https://medicoverbenefits.pl/

Zapraszamy!