/ Partnerzy

Nasz partner Pyszne.pl

pDla-zapracowanych-na-drugie-niadanie-Dla-tych-ktrym-nie-chce-si-robi-obiadu-Dla-wszystkich-chccych-zje-co-dobrego-z-dowozem-do-domuppstrongPyszneplstrongstrong-to-najwikszy-serwis-w-Polscestrong-do-zamawiania-jedzenia-online-Wejd-na-stron-lub-skorzy...

Dla zapracowanych na drugie śniadanie. Dla tych, którym nie chce się robić obiadu. Dla wszystkich chcących zjeść coś dobrego, z dowozem do domu.

Pyszne.pl to największy serwis w Polsce do zamawiania jedzenia online. Wejdź na stronę lub skorzystaj z mobilnej aplikacji i wybieraj spośród ponad 8000 restauracji. Serwis Pyszne.pl to wygodny sposób na smaczny posiłek – tak jak lubisz i kiedy chcesz.

Smakowity podbój rynku

Biznes, który pojawił się w 2008 roku od początku wydawał się być strzałem w 10-tkę, a założyciele intensyfikowali swoje działania i obecnie, Pyszne.pl jako prężnie prosperujący serwis internetowy, oferuje bogate menu swoim użytkownikom.

W roku 2016 platforma otrzymała tytuł „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii serwisów internetowych do zamawiania jedzenia online. Pyszne.pl zawdzięcza swój sukces pomysłowi na innowacyjny produkt oraz zaufaniu, które zawdzięcza wielu klientom i restauracjom. Serwis cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Dołączając do grona najlepszych, stał się najbardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku.

Jak pysznie zamawiać?

Intuicyjna platforma do zamawiania jedzenia, zrzesza wielu właścicieli lokalów gastronomicznych – restauracji, barów, pizzerii, a nawet pierogarni. Zamówienie odbywa się w 3 prostych krokach, dzięki czemu zamawiasz jedzenie, gdziekolwiek jesteś:

Krok 1

Wpisujesz adres dostawy i szukasz interesujących ofert w Twojej okolicy.

Krok 2

Wybierasz obiekt gastronomiczny i ulubione danie.

Krok 3

Płacisz i czekasz na dostawę.

Zjadł byś coś pysznego?

Szeroka oferta produktowa obejmuje m.in. dania kuchni polskiej, gruzińskiej, włoskiej czy arabskiej. Dodatkowo możesz zaznaczyć, którymi potrawami jesteś szczególnie zainteresowany  np. kebab, falafel, zupa, pizza, sałatka.

Nasz benefitowy partner wie, że przez żołądek trafia bezpośrednio do serca swoich klientów. Nawet jeśli nie miałeś pomysłu na obiad lub kolacje to z Pyszne.pl w 3 prostych krokach wybór okaże banalnie prosty.

Pyszne.pl na platformie Medicover Benefits

Użytkownicy programu lojalnościowego Medicover Benefits, mogą wymienić dostępne punkty na kody o wybranej wartości.

Zamówienia realizowane są przez stronę internetową www.pyszne.pl lub przez aplikację mobilną, w restauracjach oferujących płatność online.

Indywidualny, wykupiony kod wpisujesz na końcu swojego zamówienia w polu „kod kuponu”. Wartość zamówienia przekraczająca wartość nominalną kodu, może zostać opłacona przy pomocy płatności online.

Oszczędzaj pysznie z Medicover Benefits i podaruj sobie różnorodność na talerzu z kafeteryjnym partnerem Pyszne.pl.

Sprawdź benefitowe okazje: https://medicoverbenefits.pl/