/ Partnerzy

Nasz Partner – IKEA

pCo-czy-nazwisko-strongIngvara-Kampradastrong-z-farm-strongElmtarydstrong-i-wiosk-strongAgunnarydstrong-Nazwa-jednej-z-najbardziej-znanych-na-wiecie-i-popularnych-marek-w-brany-wyposaenia-domu-strongIKEAstrong-Powstaa-od-pierwszych-liter-imienia-i-na...

Co łączy nazwisko Ingvara Kamprada z farmą Elmtaryd i wioską Agunnaryd? Nazwa jednej z najbardziej znanych na świecie i popularnych marek w branży wyposażenia domu – IKEA. Powstała od pierwszych liter: imienia i nazwiska założyciela, farmy na której dorastał oraz najbliżej położonej od Elmtaryd wioski.

IKEA w liczbach

Firma IKEA powstała w roku 1943 roku, a w chwili jej założenia Ingvar Kamprad miał 17 lat. Sprzedaż prowadzono w formie wysyłkowej, a oferowano drobne produkty w tym m.in. ramki na obrazki. Zanim w 1983 roku uformowano ostateczny wygląd rozpoznawalnego już na całym świecie logo IKEA, jego kolor i kształt ewoluował – od roku 1951 zmieniało się ono 4 krotnie.

Obecnie, 208.000 osób na świecie jest pracownikami naszego kafeteryjnego partnera, a niespełna 10.000 z nich zatrudnionych jest w IKEA Industry w Polsce. Na ponad 50 rynkach prosperują 422 sklepy, a w samym 2018 roku powstało aż 19 nowych sklepów IKEA.

Z IKEA zyskujesz więcej

Wygodnie, praktycznie, oryginalnie i z pomysłem. IKEA ułatwia swoim klientom codzienność – jest obecna w wielu domach i biurach. Nasz partner oferuje wiele funkcjonalnych rozwiązań, za przystępną cenę. Pozwala od podstaw zaaranżować wnętrza i stworzyć uniwersalny i przytulny klimat w domu czy mieszkaniu.

Jeśli chcesz podarować pracownikom dawkę praktycznych inspiracji, możesz to zrobić dzięki IKEA. Pracownicy znajdą w sklepie Partnera mnóstwo pomysłów i ciekawych produktów: od zapachowych świeczek, naczyń i sztućców, po salonowe meble, garderobiane szafy i zabudowy kuchni pod wymiar.

Możliwość zadbania o swoje otoczenie jest nieszablonowym i bardzo praktycznym benefitem. Dzięki niemu Twoi pracownicy mogą stworzyć lub usprawnić swoje miejsce do pracy w domu, zadbać o lepszy relaks poprzez uatrakcyjnienie kącika relaksu oraz odświeżenie wystroju, co przełoży się na większą przyjemność z przebywania we własnych czterech kątach. Wszystko to wpływa korzystnie na efektywność pracy oraz skuteczność domowej regeneracji

IKEA w sposób ciągły prowadzi badania nad stylem życia w gospodarstwach domowych, aby lepiej rozumieć życie domowe i pojawiające się nowe potrzeby[1]

Zakupy w IKEA to oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy. Konkurencyjne ceny umożliwią Twoim pracownikom wybór mebli i akcesoriów bez znacznego uszczuplania domowego budżetu. W jednym miejscu znajdą wszystko, czego potrzebują do odświeżenia swojego wnętrza. A dzięki pakowaniu produktów w paczki, przeprowadzka lub wymiana wystroju wnętrza staje się prosta pod kątem logistycznym i transportowym.

IKEA – nasz benefitowy partner

IKEA łączy funkcjonalność i pomysłowość z nowoczesnym designem, który trafia w gusta wielu klientów. Możliwość wyobrażenia sobie nowego wnętrza to wielki atut. Katalogi, rozbudowana strona internetowa, liczne prezentacje oferty produktowej, zaaranżowane ekspozycje w postaci showroomów i dbałość o detale sprawia, że zakupy w IKEA to czysta przyjemność.

Platforma kafeteryjna Medicover Benefits dostarcza mnóstwa pomysłów na zakupy w IKEA stacjonarnie i online. Dzięki e-karcie upominkowej określonej wartości, Twoi pracownicy mogą zyskać coś więcej niż tylko nowe gadżety do domu!

Na co dzień lub na specjalną okazję i od święta, upominkowa e-karta na zakupy to również świetny pomysł na prezent lub nagrodę  w konkursie firmowym.

Jak pracownicy mogą skorzystać z oferty IKEA?

 1. Wejdź na platformę benefitową Medicover Benefits
 2. Skorzystaj z dostępnej oferty partnerskiej od naszego partnera – IKEA
 3. Wydrukuj zakupioną e-kartę lub zapisz ją w swoim telefonie
 4. W trakcie zakupów stacjonarnych w IKEA, okaż e-kartę w kasie sklepu
 5. W przypadku zakupów na IKEA.pl, wpisz numeru e-karty we właściwym polu formularza podczas składania zamówienia
 6. Podaj kod PIN podczas płatności za zakupy (znajdziesz go na swojej e-karcie)

E-karta IKEA – o czym warto pamiętać?

 • E-kartą można płacić dowolną ilość razy, aż do wyczerpania jej salda
 • E-karta upominkowa IKEA jest ważna bezterminowo
 • E-kartą można płacić za zakupy w sklepach IKEA w Polsce lub na stronie ikea.pl
 • E-karty nie można wymienić na inne środki płatnicze (np. na gotówkę)
 • E-karta może być używana tylko zgodnie z regulaminem kart upominkowych

 

Źródła:

https://medicoverbenefits.pl/

https://www.ikea.com/pl/pl/this-is-ikea/about-ikea/wizja-pub9cd02291

https://www.parp.gov.pl/images/sites/documents/Zadanie_3_Analiza_wizerunku_marek_narodowych_20190311.pdf

[1] https://www.parp.gov.pl/images/sites/documents/Zadanie_3_Analiza_wizerunku_marek_narodowych_20190311.pdf