/ Partnerzy

Nasz Partner – Biedronka

pstrongPartner-BiedronkastrongppMamy-przyjemno-przybliy-Pastwu-jednego-z-partnerw-Platformy-Benefitowej-Medicover-Benefits-sie-sklepw-Biedronka-Najwiksza-sie-detaliczna-w-Polsce-przynaley-do-portugalskiej-spki-akcyjnej-Jeronimo-Martins-z-siedzib-gwn-...

Partner Biedronka

Mamy przyjemność przybliżyć Państwu jednego z partnerów Platformy Benefitowej Medicover Benefits – sieć sklepów Biedronka. Największa sieć detaliczna w Polsce przynależy do portugalskiej spółki akcyjnej Jeronimo Martins z siedzibą główną w Warszawie, a historią swojego powstania sięgającą roku 1792!

W pełni rozwinięta sieć handlowa istnieje na polskim rynku już od ponad 20 lat i dostarcza produkty spożywcze do prawie 3000 sklepów. Biedronka – to codziennie niskie ceny, wysokiej jakości produkty i współpraca z wieloma markami, w tym m.in.: Vital Fresh, Delta Q, Fru Vita, Kraina Wędlin, Skyr, Dada czy GoBio.

W roku 2016, sieć sklepów Biedronka została uhonorowana tytułem Gwiazda Jakości Obsługi w kategorii „supermarket”. Wyróżnienie przyznawane najbardziej rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Supermarkety cieszą się ogromną popularnością. Jedną z wielu akcji promocyjnych jest oferta „Ale Tydzień” – w której terminowo lub do wyczerpania produktów, sklep oferuje atrakcyjne ceny na wybrane produkty. Idealny sposób na zaplanowanie i zrealizowanie wszystkich zakupów w jednym miejscu.

Sklepy wprowadzają ciągle nowy, różnorodny asortyment. Możemy rozsmakować się w produktach zarówno regionalnych, jak i krajowych. Z Biedronką zaplanujesz codzienne i okolicznościowe zakupy, a akcje promocyjne obejmują zbliżające się święta. Świeże warzywa i owoce, chrupiące pieczywo, różnorodność na dziale nabiału i wędlin. Jeśli myślisz o zakupie kosmetyków, chemii gospodarczej czy ubrań lub książek – to świetnie trafiłeś! Sieć sklepów Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Nasz Partner jest również Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej do roku 2022 oraz Sponsorem Głównym Akademii Młodych Orłów. Biedronka angażuje się w wydarzenia mające na celu popularyzacje tej dyscypliny sportowej i programów wsparcia społecznego.

Pamiętaj, żeby w obecnej sytuacji przestrzegać środków bezpieczeństwa robiąc zakupy w sieci sklepów Biedronka.

Klienci Medicover Benefit mogą w szczególny sposób wzmocnić relacje z pracownikami, klientami i partnerami platformy profitowej. Dostarczamy gotowe rozwiązania dla działów HR, sprzedaży i marketingu. Współpraca z Nami gwarantuje wymierne korzyści. Z Platformą Benefitową – Medicover Benefit, możesz zaoferować swoim pracownikom kody rabatowe na zakupy właśnie w sieci sklepów Biedronka realizowane w całej Polsce.

Nasz Partner posiada sklepy zlokalizowane w ponad 1000 miejscowościach. Twoi pracownicy mogą realizować kody punktowe na zakupy o dowolnej wartości np. 100pkt=kod o wartości 100zł, 150pkt=kod o wartości 150zł. Zakupy zrealizujesz w sklepach stacjonarnych Biedronka. System benefitów w tej postaci, to idealna nagroda dla Twoich pracowników. Dzięki motywatorom, skutecznie zarządzasz personelem. To opłacalna inwestycja w kadry. Kody rabatowe mogą być dodatkiem na każdą okazję, lub nagrodą w wewnętrznie przeprowadzanych konkursach.

Medicover Benefit i sklepy spożywcze Biedronka – serdecznie zapraszają do współpracy!