/ Pracownicy

Na co można przeznaczyć ZFŚS?

h3strongO-wiadczeniach-socjalnychstrongh3pZakadowy-Fundusz-wiadcze-Socjalnych-wystpujcy-pod-potoczn-nazw-Funduszu-Socjalnego-to-strongrodki-pienine-rozdysponowywane-przez-pracodawc-na-rzecz-pracownikwstrong-W-DzU20201070-znajdziemy-obowizujce-zasady-...

O świadczeniach socjalnych

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, występujący pod potoczną nazwą Funduszu Socjalnego, to środki pieniężne rozdysponowywane przez pracodawcę na rzecz pracowników. W Dz.U.2020.1070 znajdziemy obowiązujące zasady ogólne i sposób tworzenia tych świadczeń. Wiele zakładów pracy zamieszcza informację w wewnętrznym regulaminie pracy, odnośnie zasad rozdzielania pieniędzy z funduszu socjalnego. Zwyczajowo wniosek o przydzielenie świadczenia socjalnego przyjmuje Dział Kadr i Płac. Zapytaj w swoim miejscu pracy, jaka jest procedura i niezbędne do wypełnienia dokumenty. Fundusze przyznawane przez państwo, pracodawca może np. przyznawać jako punkty na platfromie benefitowej.

Fundusz pracy na rozrywkę

Zebrane przez pracowników punkty z ZFŚS, mogą być przeznaczone na finansowanie benefitów sportowo-rekreacyjnych, turystykę, hotele, kulturę i rozrywkę – wybór jest bardzo szeroki. Działy HR z pewnością znajdą atrakcyjne miejsca, do których mogą się udać zatrudnione osoby w wolnym od pracy czasie. Za pośrednictwem platformy benefitowej Medicover Benefits, pracownicy mogą wykorzystywać swoje środki z ZFŚS.

Przedstawiamy 5 przykładowych partnerów, którzy oferują tam swoje usługi:

  1. VR Projekt Warszawa (Voucher) – Zapraszamy na niezapomnianą rozrywkę dla całej rodziny, przyjdź i sprawdź zaawansowane systemy wirtualnej rzeczywistości tj. Oculus, 8K, VIVE czy Pimax w Warszawie.
  1. Arena Laser Game Łódź (Bilet) – Jeśli chcesz poczuć zew prawdziwej rywalizacji i mocnych doznań, zaplanuj czas wolny na grę w laserowy paintball w Centrum Nauki Experymentarium w Łodzi.
  1. Sprit-rowery.pl (Kod zakupowy) – U naszego sportowego partnera, na terenie całej Polski, zrealizujesz kod zakupowy na produkty i usługi. Rowerowi pasjonaci pomogą Ci w wyborze najodpowiedniejszego sprzętu.
  1. Kulturowy.pl / Burdamedia (Kod zakupowy) – Wejdź na stronę www.kulturowy.pl i wybierz interesującą Cię prenumeratę prasy lub książek. Kod zakupowy zrealizujesz niezależnie od miejsca, w którym mieszkasz.
  1. Energylandia Zator (Bilet) – Rozrywka na 100%, a nawet na 200%! W największym parku rozrywki w Polsce zaplanujesz urlop lub weekendowy wypad z rodziną. Na 30 hektarach atrakcji – nie ma opcji, żebyście się znudzili.

Medicover Benefits – z nami wygodnie

Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania kafeteryjne dla firm. Z nami wspierasz swój biznes. Obsługujemy świadczenia abonamentowe oraz jednorazowe dla pracowników i w każdej formie – w tym ZFŚS. Oferujemy gotowe integracje z systemami kadrowo-płacowymi.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy: https://medicoverbenefits.pl/