/ Bez kategorii

Medicover Polska, czyli 24 lata doświadczenia w zakresie opieki medycznej

p-alignjustifyp-alignjustifyMedicover-jest-obecny-w-Polsce-od-ponad-20-lat-Zapewnia-pacjentom-kompleksow-opiek-zdrowotn-Dziki-temu-moemy-uzyska-dostp-min-do-wykwalifikowanych-specjalistw-kompleksowych-bada-usug-ambulatoryjnych-diagnostyki-obrazowej-s...

Medicover jest obecny w Polsce od ponad 20 lat. Zapewnia pacjentom kompleksową opiekę zdrowotną. Dzięki temu, możemy uzyskać dostęp m.in. do: wykwalifikowanych specjalistów, kompleksowych badań, usług ambulatoryjnych, diagnostyki obrazowej, stomatologii oraz profesjonalnej opieki szpitalnej. Medicover Polska obecny jest we wszystkich regionach Polski. Usługi dostępne w formie abonamentów i ubezpieczeń medycznych przeznaczone są zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

Opieka medyczna może pełnić funkcję świadczenia pozapłacowego dla pracowników. Według badania „Benefity oczami pracowników”, przeprowadzonego przez Pracuj.pl, aż 59% kobiet i 58% mężczyzn wskazuje pakiet opieki medycznej jako najważniejszy benefit. Warto wiedzieć, że opieką medyczną dla pracowników można zarządzać z poziomu specjalnej platformy, którą udostępnia klientom korporacyjnym Medicover. Dzięki temu dział HR może w intuicyjny sposób przypisać każdego pracownika do opieki, generować raporty i e-skierowania na badania medycyny pracy oraz dokonywać zmian w członkostwie.

Medicover Benefits blog aplikacja e-member

Do kogo skierowana jest oferta?

Medicover Polska świadczy usługi medyczne na terenie naszego kraju już od 24 lat. Zapewnia szerokie spektrum rozwiązań z zakresu opieki zdrowotnej. Jest to możliwe dzięki rozbudowanej sieci placówek ambulatoryjnych i specjalistycznych, szpitali oraz laboratoriów. To w pełni skoordynowana opieka medyczna obejmująca podstawowe oraz specjalistyczne świadczenia, aż po hospitalizację.

Medicover kieruje swoje pakiety do klientów wyszczególniając grupy:

  • pakiet dla klientów indywidualnych,
  • pakiet dla osób prowadzących działalność jednoosobową,
  • pakiet dla małych i średnich firm,
  • pakiet dla dużych firm.

Jakie czerpiesz korzyści?

Każda wersja jest dostosowana do oczekiwań klienta. Opieka medyczna w Medicover może być dopasowana do specyficznych potrzeb jednoosobowych działalności, a także małych i średnich firm. Jakie korzyści zyskuje klient Medicover? Przede wszystkim ma wybór wielu wariantów pakietu opieki medycznej dla siebie i rodziny. Dostęp do konsultacji lekarskiej i diagnostyki jest szybki i intuicyjny – przekłada się to na ograniczenie formalności do minimum. Dostęp do Centrów Medycznych Medicover oraz rozbudowanej sieci placówek współpracujących w całej Polsce jest zawarty w pakiecie. Zyskujemy również możliwość skorzystania z nowoczesnych rozwiązań telemedycznych pozwalających na kontakt z lekarzem przez telefon oraz internet. Nie musimy wychodzić z domu, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i jest komfortowym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

W przypadku małych i średnich firm warto wiedzieć, że opłaty za pakiety medyczne pracodawca może wrzucić w koszty prowadzenia działalności. Jakie zaś są korzyści dla pracodawcy, jak i pracowników? Dostęp do różnorodnych wariantów pakietów opieki medycznej – również z możliwością dopłaty dokonywanej przez osoby zatrudnione. Wykonanie badań medycyny pracy może odbyć się w jeden dzień. Ceny pakietów medycznych są naprawdę atrakcyjne. Ponadto, dostępne są pakiety medyczne dla rodziny i seniorów. Oczywiście zapewniony jest również dostęp do Centrów Medycznych Medicover oraz rozbudowanej sieci placówek współpracujących w całej Polsce.

Medicover-Benefits-blog-partner-medicover-szpital2

Duże firmy również mogą skorzystać z opieki medycznej Medicover. Dla wielu pracowników jest to bardzo pożądane świadczenie pozapłacowe. Elastyczna oferta dopasowana do potrzeb każdego pracownika zawiera:

  • dostęp do profilaktyki oraz specjalistycznej opieki lekarskiej, diagnostyki, a także leczenia szpitalnego, stomatologicznego oraz usług rehabilitacyjnych,
  • zmniejszanie kosztów związane z nieobecnością pracownika podczas choroby,
  • wykonanie badań medycyny pracy nawet w jeden dzień,
  • wykonanie szeregu działań profilaktycznych, które pomogą Ci wpłynąć na zdrowie i zadowolenie pracowników,
  • dostęp do Centrów Medycznych Medicover i rozbudowanej sieci placówek współpracujących w całej Polsce,
  • możliwość zapewnienia przychodni przyzakładowej dla swoich pracowników.

Postaw na indywidualną motywację.

Dowiedz się więcej