Chcesz zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników, ułatwić pracę zespołowi HR i zoptymalizować budżet?

Wypełnij formularz i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twoją firmę.

  Informacja o przetwarzaniu danych osobowych Pokaż

  Zaufali nam:

  Medicover Benefits to korzyści dla firmy, działu HR i pracowników

  System kafeteryjny

  Spełniasz zróżnicowane oczekiwania pracowników dotyczące świadczeń: mogą oni swobodnie wybierać benefity, zależnie od swoich zainteresowań i bieżących potrzeb – na pewno docenią taką elastyczność.

  Automatyzacja procesów HR

  Wspierasz i usprawniasz pracę zespołu HR. Dzięki automatyzacji oszczędzasz czas specjalistów: mogą zarządzać benefitami online, monitorować i analizować ich wykorzystanie, a także sprawnie je rozliczać.

  Zaangażowanie pracowników

  Budujesz zaangażowanie i motywację pracowników, tworząc w firmie atmosferę doceniania. Pracownicy dostrzegają, że Ci na nich zależy i pracują chętniej, a to przekłada się na sukces firmy oraz satysfakcję Twoich klientów.

  Jedna platforma,
  wiele możliwości!

  Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie!

  Dlaczego warto wybrać Medicover Benefits?

  Know-how i wsparcie

  czerpiemy z doświadczenia Medicover, który oferuje benefity pozapłacowe od 27 lat. Otrzymujesz pomoc na każdym etapie współpracy, a platforma ma wiele funkcjonalności, które usprawniają pracę zespołów HR, komunikację w firmie i angażują pracowników w jej życie.

  Bogata różnorodna oferta

  współpracujemy z ponad 300 partnerami i oferujemy benefity z wielu kategorii, np. turystyka, sport, dziecko, dom, moda, zdrowie, uroda, edukacja, kultura i rozrywka. Dzięki temu każdy użytkownik platformy znajdzie coś dla siebie. Co miesiąc dodajemy kolejne atrakcyjne propozycje.

  Bezpieczeństwo

  gwarantowane ISO 27001:2013 Certyfikatem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji oraz ISO 22301:2019 Certyfikatem Systemu Zarządzania Ciągłością Działania. Spełniamy najwyższe rynkowe normy i nieustannie doskonalimy nasze rozwiązania.

  Swobodny wybór i dostęp

  benefity są dostępne online 24/7 w jednym miejscu, łatwo nimi zarządzać, a pracownicy wybierają je sami. Mają do dyspozycji świadczenia abonamentowe i jednorazowe oraz benefity własne, które Ty jako pracodawca zdecydujesz się włączyć do systemu świadczeń.