/ Bez kategorii

Księgarnie – Litero.pl, Nexto.pl, Helion.pl, Digitalo.pl

pnbsppp-alignjustifyKsiki-czytamy-w-rnych-celach-8211-chcemy-zgbi-wiedz-zrelaksowa-si-zaspokoi-ciekawo-lub-po-prostu-jest-to-nasze-hobby-Ksikowe-zakupy-coraz-czciej-robimy-w-ksigarniach-internetowych-Na-stronach-internetowych-mamy-dostpn-ca-baz-ksiek...

 

Książki czytamy w różnych celach – chcemy zgłębić wiedzę, zrelaksować się, zaspokoić ciekawość lub po prostu jest to nasze hobby. Książkowe zakupy coraz częściej robimy w księgarniach internetowych. Na stronach internetowych mamy dostępną całą bazę książek wraz z opisami. Wystarczy wybrać interesującą nas pozycję, zamówić i czekać na przesyłkę.

 

Przeglądając księgarnie internetowe możemy trafić na: Litero, Nexto, Helion, czy Digitalo. Każda z nich ma ciekawą ofertę. Ponadto, możemy dokonać wyboru pomiędzy zakupem książki w wersji papierowej lub elektronicznej (ebook). Często na stronach księgarni internetowych są również dostępne audiobooki. Sprawdźmy zatem, jak prezentują się wymienione wcześniej księgarnie.

Rozszerz swoje zainteresowania z Litero

Trzeba przyznać, że Litero.pl ma bardzo ciekawą ofertę. Nie znajdziemy tam książek sprzedawanych masowo, które zna niemal każdy. Warto wejść na stronę tej księgarni, gdy poszukujemy książek z konkretnego zakresu tematycznego. Często są to pozycje mniej znane. Założyciele Litero.pl piszą o sobie, że ich celem jest promowanie czytelnictwa. Co zatem dokładnie znajdziemy na stronie księgarni? Po wejściu na stronę internetową mamy dostępne trzy kategorie: książki, gry i Litero Art (torby, plecaki i inne akcesoria. Oferta książkowa obejmuje różnorodne dziedziny. Możemy kupić zarówno książki dla dzieci, pozycje do nauki języków obcych, podróżnicze, jak i te z zakresu ekonomii oraz biznesu. Wśród książek możemy zakupić również audiobook. Jeśli zdecydujemy się na gry, to dostępne są zarówno pozycje planszowe, jak i karciane.

Nexto – książki, ebooki, a nawet muzyka

 

Oferta Nexto.pl jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Znajdziemy tu książki zarówno książki kucharskie, jak światowej sławy bestsellery. Po wejściu na stronę możemy wybierać, jaki rodzaj książki nas interesuje – ebook, audiobook, czy wersja papierowa. Co ciekawe możemy również kupić e-prasę. Jeśli chcemy na już przeczytać nowe wydanie ulubionej gazety codziennej lub tygodnika, to po prostu kupujemy je w wersji elektronicznej za pośrednictwem Nexto. Co jeszcze dostaniemy w tej internetowej księgarni? Muzykę, Filmy, a nawet gry, puzzle oraz zabawki. Warto również zajrzeć do kategorii Promocje – tam możemy znaleźć naprawdę ciekawe okazje cenowe.

Helion, czyli wszystko dla informatyka

Jeśli w kręgu naszych zainteresowań jest informatyka, programowanie, grafika komputerowa, a nawet fotografia, to powinniśmy zajrzeć do księgarni Helion.pl. W ofercie znajdziemy mnóstwo książek z niemal każdej dziedziny informatyki i jej pochodnych. Możemy kupić pozycje dostosowane do naszego poziomu wiedzy – są zarówno książki dla początkujących, jak i zaawansowanych. Książki są dostępne w wersji papierowej, ale niektóre kupimy również w formie ebooka lub formacie PDF. Warto zwrócić uwagę na zakładki: audiobooki i videokursy. Na stronie Helion.pl znajdziemy również ciekawe promocje oraz poznamy najlepsze pozycje tzw. bestsellery.

Digitalo.pl to sklep internetowy z szerokim asortymentem

Jeśli chcemy kupić książkę, to warto odwiedzić sklep internetowy Digitalo.pl – oferta jest bardzo szeroka. Znajdziemy tam pozycje z niemal każdego gatunku literackiego. Będą to zarówno bestsellery, nowości, jak i mniej rozchwytywane książki. Wiele z nich możemy trafić w promocyjnych cenach. Jednak Digitalo.pl to nie jest typowa księgarnia. Zdecydowanie jest to sklep internetowy. Z jakich kategorii możemy wybierać produkty? Elektronika i komputery, kosmetyki, sport i turystyka, zabawki i dziecko, budowa i remont, a nawet rzeczy przeznaczone dla zwierzaka. Jeśli chcemy kupić książkę, a przy okazji potrzebujemy innych produktów, to możemy zrobić nasze zakupy w jednym miejscu – na Digitalo.