Jak działamy?

Proces wdrożenia

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, poznajemy jego potrzeby, oczekiwania i zapewniamy mu obsługę na najwyższym poziomie

<strong>Krok 1:</strong> Analiza Potrzeb

Krok 1: Analiza Potrzeb

W pierwszym etapie razem z Klientem określamy szczegółowe wymagania, aby dobrać i dostosować najbardziej efektywne narzędzia,dzięki którym szybko i sprawnie zrealizujemy założone cele.

Analiza potrzeb Klienta jest kluczowym momentem każdego procesu wdrożenia.

<strong>Krok 2:</strong> Projektowanie i testy

Krok 2: Projektowanie i testy

Dokładna analiza potrzeb Klienta pozwala na zestawienie kluczowych wytycznych, na podstawie których rozpoczyna się proces projektowania skutecznych rozwiązań, które następnie poddawane są testom przedwdrożeniowym.

<strong>Krok 3:</strong> Wdrożenie

Krok 3: Wdrożenie

Wieloletnie doświadczenie daje gwarancję, iż proces wdrożenia przebiegnie bez zarzutów i przy minimalnym zaangażowaniu działu IT Klienta, a wprowadzone narzędzie będzie spełniać cele założone podczas analizy potrzeb.

<strong>Krok 4:</strong> Administracja

Krok 4: Administracja

Zarządzamy platformą benefitów, listami użytkowników, komunikacją z nimi, jak również stroną technologiczną platformy. Zapewniamy pełną obsługę powdrożeniową, dzięki czemu zaangażowanie Klienta ograniczone jest do minimum.

<strong>Krok 5:</strong> Ciągłe doskonalenie

Krok 5: Ciągłe doskonalenie

Dbamy o to, aby nasze platformy rozwijały się wraz z rozwojem biznesu Klienta. W tym celu stale udoskonalamy je o nowe rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na jego bieżące potrzeby, ale przyczyniają się do osiągnięcia przewagi rynkowej.

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, i odpowiemy na Twoje pytania. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Gwarantujemy, że wykorzystamy te dane tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska, w tym poprzez profilowanie/ przesyłanie materiałów marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, oraz podmiotów Medicover Polska informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS, serwisy internetowe, w tym portale społecznościowe, powiadomienia push)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, oraz podmiotów Medicover Polska informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych:
• Administrator danych: Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
• Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
• Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda
• Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
• Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Benefits Sp. z o. o
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna