Jak działamy?

Proces wdrożenia

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, poznajemy jego potrzeby, oczekiwania i zapewniamy mu obsługę na najwyższym poziomie

<strong>Krok 1:</strong> Analiza Potrzeb

Krok 1: Analiza Potrzeb

W pierwszym etapie razem z Klientem określamy szczegółowe wymagania, aby dobrać i dostosować najbardziej efektywne narzędzia,dzięki którym szybko i sprawnie zrealizujemy założone cele.

Analiza potrzeb Klienta jest kluczowym momentem każdego procesu wdrożenia.

<strong>Krok 2:</strong> Projektowanie i testy

Krok 2: Projektowanie i testy

Dokładna analiza potrzeb Klienta pozwala na zestawienie kluczowych wytycznych, na podstawie których rozpoczyna się proces projektowania skutecznych rozwiązań, które następnie poddawane są testom przedwdrożeniowym.

<strong>Krok 3:</strong> Wdrożenie

Krok 3: Wdrożenie

Wieloletnie doświadczenie daje gwarancję, iż proces wdrożenia przebiegnie bez zarzutów i przy minimalnym zaangażowaniu działu IT Klienta, a wprowadzone narzędzie będzie spełniać cele założone podczas analizy potrzeb.

<strong>Krok 4:</strong> Administracja

Krok 4: Administracja

Zarządzamy platformą benefitów, listami użytkowników, komunikacją z nimi, jak również stroną technologiczną platformy. Zapewniamy pełną obsługę powdrożeniową, dzięki czemu zaangażowanie Klienta ograniczone jest do minimum.

<strong>Krok 5:</strong> Ciągłe doskonalenie

Krok 5: Ciągłe doskonalenie

Dbamy o to, aby nasze platformy rozwijały się wraz z rozwojem biznesu Klienta. W tym celu stale udoskonalamy je o nowe rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na jego bieżące potrzeby, ale przyczyniają się do osiągnięcia przewagi rynkowej.

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h, i odpowiemy na Twoje pytania. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Gwarantujemy, że wykorzystamy te dane tylko do jednorazowego kontaktu.

  Oświadczenie

  Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych:
  • Administrator danych: Medicover Benefits Sp. z o. o, Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa
  • Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]
  • Podstawy prawne przetwarzania: Nasz prawnie uzasadniony interes. Twoja zgoda
  • Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych
  • Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medicover Benefits Sp. z o. o
  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna