/ Bez kategorii

Dietbox – catering dietetyczny prosto do Twojego biura

pDla-wszystkich-tych-ktrym-brak-czasu-na-samodzielne-przygotowywanie-posikw-znalelimy-idealne-rozwizanie-Dietbox-to-catering-dietetyczny-ktry-moesz-zamwi-bezporednio-do-biura-oszczdzajc-nawet-do-310-z-miesicznie-na-dostawie-Codziennie-otrzymasz-wieo-...

Dla wszystkich tych, którym brak czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków, znaleźliśmy idealne rozwiązanie. Dietbox to catering dietetyczny, który możesz zamówić bezpośrednio do biura oszczędzając nawet do 310 zł miesięcznie na dostawie. Codziennie otrzymasz świeżo przygotowane posiłki dopasowane do Twoich preferencji żywieniowych i w odpowiedniej kaloryczności.

Dlaczego catering dietetyczny?

Zdrowa i zbilansowana dieta to podstawa dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Wielu osobom dieta kojarzy się z odchudzaniem i jest to najczęściej popełniany błąd. Prawidłowa dieta nie ma na celu pozbawienia nas bardziej lub mniej zbędnych kilogramów. Jej głównym założeniem jest dostarczenie wartości odżywczych w odpowiedniej proporcji makro i mikroskładników. W przypadku chęci osiągnięcia dodatkowego celu, jakim może być zwiększenie lub utrata masy, należy odpowiednio dobrać kaloryczność.

Rodzaje diet

W Dietbox masz możliwość wyboru spośród 8 rodzajów diety pudełkowej:

  • Slim box – dieta sprzyjająca odchudzaniu. Idealna dla osób, które chcą poprawić wygląd swojej sylwetki.
  • Standard box – Kultowy. Podstawowy. Optymalny. Box wypełniony dobrym, pełnowartościowym jedzeniem.
  • Vege box – Nowatorski. Zdrowy. Lekki. Idealny dla osób pragnących urozmaicić swoją dietę wegetariańską, zachowując jednocześnie odpowiedni bilans kaloryczny.
  • Mama box – Delikatny. Zbilansowany. Box przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, które pragną dostarczyć sobie niezbędnych składników odżywczych oraz zachować zdrową, zgrabną sylwetkę przed i po porodzie.
  • Gluten & lacto free box – Specjalistyczny. Godny zaufania. Bez laktozy i glutenu. Dedykowany wszystkim, którzy nie tolerują tych składników w diecie.
  • Sport box – Zestaw dla osób aktywnych i uprawiających sport. Idealnie uzupełnia zapotrzebowania na wszystkie wartości odżywcze przy dużym wysiłku fizycznym. Zapewnia energię przez cały dzień.
  • Lunch box – 3 pyszne posiłki w zestawie. Podstawa do właściwego funkcjonowania w ciągu dnia w pracy. Idealne rozwiązanie dla osób które śniadanie oraz kolację przygotowują we własnym zakresie.
  • Mini lunch box – 2 pyszne posiłki w zestawie. Do wyboru obiad z zupą lub obiad z podwieczorkiem. To wybór dla tych, którzy szukają alternatywy dla firmowych stołówek.

Kaloryczność diety

Wybierając catering dietetyczny, ważne jest aby wiedzieć jakie jest nasze dzienne zpotrzebowanie energetyczne. W teorii przyjmuje się, że średnie zapotrzebowanie energetyczne dla osób o umiarkowanej aktywności fizycznej wynosi 2000 kcal dla kobiety i 2500 kcal dla mężczyzny. Wartości te mogą jednak znacząco się różnić dla każdej osoby i przyjmują zapewnienie energii na cały dzień bez uwzględniania dodatkowych celów, jak odchudzanie, czy budowanie masy.

Dietbox zapewnia wartości kaloryczne w zakresie od 1000 do 3500 kcal, zależnie od wybranej diety.