ZAKUPY Z POCZTOWYM

ZAKUPY Z POCZTOWYM
  • Klient:Bank pocztowy
  • Typ:Program rabatowo kafeteryjny
  • Branża:Finanse
  • Zasięg:Ogólnopolski
  • Czas trwania:2012-2014

Projekt

Przygotowanie, wdrożenie oraz administracja programu rabatowego Zakupy z Pocztowym zawierającego oferty dostawców produktów i usług dla pracowników banku z kategorii rozrywka, życie codzienne, zakupy etc.

Opis

Serwis Zakupy z Pocztowym powstał na zlecenie departamentu HR Banku Pocztowego w celu poprawienia motywacji pracowników i zwiększenia zadowolenia z pracy w banku. Ze względu na ograniczone zasoby finansowe i brak możliwość przeznaczenia środków na stworzenie kompleksowego programu świadczeń pozapłacowych, bank wybrał możliwość dostarczenia pracownikom szeregu zniżek, możliwych do wykorzystania w codziennym życiu takich jak wyjście do restauracji, kina czy teatru po znacznie niższych niż normalnie cenach, kupna sprzętu RTW/AGD tańszego niż to ma miejsce standardowo czy też ułatwienie zakupu atrakcyjnej cenowo wycieczki zagranicznej.

Korzyści biznesowe

  •  Zwiększenie motywacji i podniesienie zaangażwoania w pracę
  •  Polepszenie wizerunku pracodawcy w oczach zespółu pracowników
  • Brak kosztów administracyjnych programem po stronie Klienta
  • Narzędzie funkcjonalnie i graficznie w pełni zgodne z oczekiwaniami Banku Pocztowego

ZAKUPY Z POCZTOWYM

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h, żeby opowiedzieć Ci o naszym produkcie. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Obiecujemy, że wykorzystamy ten numer tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm), Medicover Benefits Sp. z o.o. informuje, iż jest Administratorem Danych osobowych podanych bądź uzyskanych w celu marketingu i sprzedaży usług Medicover Benefits Sp. z o. o. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Benefits Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Benefits Sp. z o. o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.