IMMOFINANZ

IMMOFINANZ
  • Klient:Immofinanz
  • Typ:dedykowany program rabatowo kafeteryjny
  • Branża:Deweloper biurowy
  • Zasięg:warszawa
  • Czas trwania:Od 09.2014

Projekt

Dedykowany program rabatowo kafeteryjny z ofertami Partnerów zlokalizowanych w najbliższym sąsiedztwie biurowców IMMOFINANZ. Główne kategorie ofert to: punkty gastronomiczne, salony fryzjerskie i spa, fitness, motoryzacja.

Opis

Wszyscy uczestnicy otrzymują specjalne karty, dzięki którym identyfikują się u Partnerów. Dodatkowo moduł sklepu ze świadczeniami (bilety do kina, karty sportowe, opieka medyczna, vouchery turystyczne i karty prezentowe) umożliwia użytkownikom zakup benefitów ze środków własnych po atrakcyjnych cenach.

Korzyści biznesowe

  • Wzmocnienie wizerunku firmy w oczach klientów
  • Dodatkowe, unikalne narzędzie zwiększające lojalność i przywiązanie klientów
  • Lepsze postrzeganie marki IMMOFINANZ oraz zwiększenie atrakcyjności własnej oferty na rynku najmu powierzchni biurowych poprzez oferowanie dodatkowych unikalnych i nowatorskich benefitów swoich dla klientów
  • Nowatorstwo - Pierwszy tego rodzaju projekt na polskim rynku

IMMOFINANZ

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h, żeby opowiedzieć Ci o naszym produkcie. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Obiecujemy, że wykorzystamy ten numer tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm), Medicover Benefits Sp. z o.o. informuje, iż jest Administratorem Danych osobowych podanych bądź uzyskanych w celu marketingu i sprzedaży usług Medicover Benefits Sp. z o. o. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Benefits Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Benefits Sp. z o. o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.