AXA KOLEKCJONER

AXA KOLEKCJONER
  • Klient:AXA Polska
  • Typ:Program Motywacyjny
  • Branża:Ubezpieczenia
  • Zasięg:Ogólnopolski
  • Czas trwania:Grudzień 2012 - obecnie

Projekt

Przygotowanie, wdrożenie oraz administracja programu motywacyjnego AXA Kolekcjoner jako rozwiązania wspomagającego działanie departamentu Bank Assurance AXA Polska w zakresie motywacji zespołów sprzedażowych banków, dystrybuujących produkty AXA Polska.

Opis

Departament Bank Assurance AXA Polska współpracuje z wieloma bankami z listy 20 największych banków w Polsce w zakresie dystrybucji produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych. W celu zwiększenia motywacji zespołów sprzedażowych tychże banków został przygotowany przez Media Program program punktowy / motywacyjny. Dzięki niemu użytkownicy mają możliwość zakupu szeregu produktów i usług z dodatkowych środków przeznaczonych przez AXA Polska na ten cel a zaimplementowanych do indywidualnych kont wszystkich aktywnych użytkowników.

Korzyści biznesowe

  • Znaczne polepszenie wyników sprzedażowych we wspieranych grupach produktowych
  • Zwiększenie zaangażowania sprzedawców w promocje oferty produktowej
  • Polepszenie relacji z siecią sprzedaży
  • Pozyskanie lojalnego dystrybutora własnych produktów
  • Polepszenie pozycji konkurencyjnej w segmencie produktów ubezpieczeniowo inwestycyjnych

AXA KOLEKCJONER

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h, żeby opowiedzieć Ci o naszym produkcie. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Obiecujemy, że wykorzystamy ten numer tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm), Medicover Benefits Sp. z o.o. informuje, iż jest Administratorem Danych osobowych podanych bądź uzyskanych w celu marketingu i sprzedaży usług Medicover Benefits Sp. z o. o. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Benefits Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Benefits Sp. z o. o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.