AXA BENEFIT

AXA BENEFIT
  • Klient:Kafeteria Pracownicza AXA Benefit
  • Typ:System Kafeteryjny
  • Branża:Ubezpieczenia
  • Zasięg:Wszyscy pracownicy
  • Czas trwania:OD 12.2013

Projekt

Przygotowanie, wdrożenie oraz administracja programem kafeteryjnym Kafeteria Pracownicza AXA Benefit. System wspomaga działanie departamentu HR AXA Polska jak również udostępnienia rozwiązania Kafeteria AXA Benefit dla klientów korporacyjnych posiadających grupowe produkty ubezpieczeniowe.

Opis

Firma AXA Polska to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie, równie silnie zaznaczająca swoją obecność na rynku polskim. Jako pracodawca bardzo mocno dbający o kwestie socjalne, praktycznie od początku działalności w Polsce wdrożyła szeroko zakrojony program pracowniczych świadczeń pozapłacowych. Na początkowym etapie działanie programu kafeteryjnego odbywało się bez wsparcia serwisu informatycznego. Odpowiedzią na problemy operacyjne było wprowadzenie własnego rozwiązania, które również nie spełniło swojej roli. W celu zoptymalizowania całego procesu w 2013 został wdrożony całkowicie nowy Serwis pod nazwą Nowa Kafeteria Pracownicza AXA, którego Media Program jest zarówno twórcą jak i administratorem. W założeniu program Kafeteria AXA miał być na tyle elastycznym i łatwo modyfikowalnym narzędziem aby stał się jednym z pełnoprawnych produktów oferowanych przez tą międzynarodową korporację.

Korzyści biznesowe

  •  Obsługa wszystkich rodzajów świadczeń abonamentowych (karnety sportowe, ubezpieczenia, karnety sportowe, TFI, PPE)
  •  Szeroka oferta świadczeń jednorazowych również wskazanych przez Klienta
  •  Gotowe integracje z systemami kadrowo płacowymi
  •  Obsługa struktur wielospółkowych oraz zróżnicowanych grup pracowniczych
  •  Wszystkie formy finansowania benefitów: ZFŚS, środki obrotowe oraz płatności ze środków własnych pracownika

AXA BENEFIT

Zapytaj o ofertę

Zostaw nam swój numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu 48h, żeby opowiedzieć Ci o naszym produkcie. Przywiązujemy dużą wagę do prywatności naszych Klientów. Obiecujemy, że wykorzystamy ten numer tylko do jednorazowego kontaktu.

Oświadczenie
Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm), Medicover Benefits Sp. z o.o. informuje, iż jest Administratorem Danych osobowych podanych bądź uzyskanych w celu marketingu i sprzedaży usług Medicover Benefits Sp. z o. o. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami, podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez Medicover Benefits Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnione na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 243, ze zm.), przez Medicover Benefits Sp. z o. o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.