/ Bez kategorii

Benefity nie tylko od święta – skorzystaj z ofert naszych partnerów i umil pracownikom zwykły dzień

pBenefit-z-aciny-embeneem-i-emfacereem-emdobrze-czyniem-to-synonim-korzyci-wiadczenia-i-zyskuppO-rosncej-popularnoci-benefitw-na-rynku-pracy-mwi-si-ju-od-dawna-Prawie-Polakw-otrzymuje-wpracy-przynajmniej-jedno-wiadczenie-pozapacowe-a-92-pracownikw-ch...

Benefit – z łaciny „bene” i “facere” (dobrze czynić) to synonim korzyści, świadczenia i zysku.

O rosnącej popularności benefitów na rynku pracy mówi się już od dawna. Prawie ¾ Polaków otrzymuje w pracy przynajmniej jedno świadczenie pozapłacowe, a 92% pracowników chce mieć realny wpływ na tworzenie oferty benefitowej w swoim miejscu pracy.

Benefity na co dzień

Programy kafeteryjne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pracodawców i pracobiorców. W Medicover Benefits znajdziesz szeroki wybór świadczeń – nie tylko od święta!

Badania potwierdzają, że skuteczne motywowanie pracowników to sukces dla całej firmy. Według ankietowanych (niezależnie od wieku, płci czy stanowiska) do pracy w danym miejscu najbardziej zniechęca niedocenianie ich pracowników.

Korzystaj więcej i bardziej z Medicover Benefits

Masz wpływ na większą efektywność i pomyślność swojej firmy. Motywuj, doceniaj, oferuj swoim pracownikom to, co najlepsze – w iście benefitowym wydaniu. Umil swojemu zespołowi zwykły dzień. Twórz z nami Zdrową Firmę!

Dzięki platformie Medicover Benefits dopasowujesz ofertę świadczeń do indywidualnych preferencji zatrudnionych osób. Korzystaj więcej i bardziej – nie tylko od święta. Indywidualnie dopasowane benefity to klucz do zatrzymania i pozyskiwania najlepszych i lojalnych pracowników.

Spraw pracwnikom coś miłego z Medicover Benefits

Bez okazji i na każdą okazję – spraw pracownikom przyjemność! Buty sportowe, elegancka chusta, a może wyjściowy garnitur lub markowa biżuteria? Nasi kafeteryjny partnerzy zadbają o gust każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Twoi pracownicy znajdą u nas wszystko to, czego potrzebują – bez szukania ku temu specjalnej okazji.

Brak możliwości odwiedzenia galerii handlowych zrekompensują oferty naszych partnerów, m.in.:

 • Zalando.pl
 • Apart
 • Eobiwie.pl
 • Sizeer

A w ramach chwili relaksu w ciągu dnia (ot tak – po prostu), zapraszamy do sięgnięcia po:

 • Muzykę z Empik Music
 • Rozrywkę z CANAL+
 • Film z CDA
 • Książkę z Legimi

Jak miło! – nie tylko od święta

O przyjemność spędzania czasu w domu zadba IKEA. Nasz parter dostarczy meble i akcesoria do domu, które pomogą stworzyć przytulny klimat podczas długich wieczorów. Koce, poduchy i inne tekstylia, a także szeroki asortyment dekoracji sprawią, że wylegiwanie się na kanapie będzie przyjemnością nie tylko dla ciała, ale i ducha.

benefity na home office

kobieta na kanapie czyta

Jeśli Twoi pracownicy lubią gotować, to pobyt w kuchni umili im Duka i jej eleganckie i praktyczne akcesoria kuchenne, które przydadzą się nie tylko zaawansowanym kucharzom. Bo każda kolacja może być wyjątkowa, nie tylko ta świąteczna.

Medicover Benefits w zgodzie z naturą

Zwykły dzień z niezwykłą ofertą produktów naturalnych od BeSymbio. Marka powstała z myślą o tych, którzy dopiero zastanawiają się nad wycofaniem chemii z domu oraz o tych, którzy już przeszli tę zmianę.

W ofercie sklepu znajdziemy produkty przebadane dermatologicznie, hipoalergiczne, biodegradowalne, łagodne dla skóry i naturalne. BeSymbio to dermodetergenty i szklane opakowania w jednym – pielęgnujące mydła do rąk, płyny do mycia owoców i warzyw czy spraye do wszystkich powierzchni.

O odpowiednią pielęgnację zadba także Yope – nasz partner oferujący naturalne kosmetyki do ciała, a także ekologiczne środki czystości. Dzięki temu możemy zatroszczyć się jednocześnie o siebie, jak i o środowisko.

Z Medicover Benefits każdy weekend może być wyjątkowy

Zapraszamy do świata pełnego smaku, pomysłów i przeżyć na stronie wyjątkowyprezent.pl.  Brakuje pomysłu na dzisiejszy wieczór lub na upominek dla siebie lub najbliższych, zupełnie bez okazji? Twoi pracownicy mogą skorzystać z bogatej oferty świadczeń u naszego benefitowego partnera. W menu znajdzą m.in.:

 • Masaż relaksacyjny
 • Zwiedzanie winnicy z degustacją wina
 • Internetowe kursy językowe
 • Naukę tańca
 • Przygody w wirtualnej rzeczywistości

Zamień swoim pracownikom zwykły dzień w niezwykłą benefitową przygodę w kafeteryjnym wydaniu. Zapraszamy do skorzystania z naszych ofert!

Źródła:

https://medicoverbenefits.pl/

https://prowly-uploads.s3.amazonaws.com/uploads/landing_page_image/image/87533/Benefity-czyli_co_motywuje_pracownik_w_-_Raport_Pracuj_pl.pdf