/ Bez kategorii

Benefity dla całej rodziny

blockquotepemSzczcie-nie-jest-rezultatem-wielkich-chwil-ktre-zdarzaj-si-rzadko-emppemale-drobnych-pozytywnych-wydarze-pojawiajcych-si-kadego-dniaemppa-hrefhttpslubimyczytacplautor31315eric-weineremEric-Weineremaemema-hrefhttpslubimyczytacplksiazka505...

„Szczęście nie jest rezultatem wielkich chwil, które zdarzają się rzadko,

ale drobnych, pozytywnych wydarzeń pojawiających się każdego dnia.”

Eric WeinerGeografia szczęścia

 

Pracownicy doceniają wszystkie korzyści, jakie niosą za sobą świadczenia pozapłacowe. Benefity dedykowane pracującym rodzicom są atrakcyjne, ponieważ ułatwiają codzienne funkcjonowanie i wypełnianie obowiązków związanych z rodzicielstwem. Zdaje się, że najważniejszą cechą, którą może się charakteryzować benefit rodzinny jest właśnie użyteczność

Według raportu Pracuj.pl „Rodzice w pracy. Życie na pełen etat” w TOP 5 „rodzinnych” benefitów, które oferują pracodawcy, znalazły się te, zapewniające: elastyczny czas pracy, dodatkowy urlop, możliwość pracy zdalnej oraz paczki okazjonalne i opieka medyczna (dla dzieci). Świadczenia związane z czasem dla rodziny, są dla posiadających dzieci pracowników najbardziej atrakcyjne i pożądane. 

Rodzic – super pracownik

Rodzice jako pracownicy cechują się dużym zorganizowaniem, są zdeterminowani i chętnie podejmują się nowych obowiązków. Pracujące mamy chcą się rozwijać zawodowo i nie chcą tym samym tracić niezależności finansowej.

Pracodawcy zauważają, że świadczenia pozapłacowe skierowane do rodzin – są po prostu opłacalne. Decyzje o wprowadzeniu benefitów familijnych nie wynikają z wielkości firmy, są niejako wpisane w kulturę organizacyjną przedsiębiorstwa. I choć w dalszym ciągu świadczenia materialno-finansowe będą dla rodziców ważne (np. wyprawki, paczki świąteczne), to jednak benefity dla całej rodziny wytyczają nowe trendy świadczeń pozapłacowych – atrakcyjnych z punktu widzenia pracowników i pracodawców.

Czym są benefity dla rodziny?

Świadczenia pozapłacowe przybierają różną formę. Pracodawca jest odpowiedzialny za finalne ukształtowanie się kafeterii w firmie. Idealnym rozwiązaniem jest, gdy pracownik ma wpływ na to, jak ostatecznie będą wyglądały dodatki pozapłacowe.

Zatem, jakie mogą być benefity dla rodziny? Są dosłowne – odpowiadają bezpośrednio na oczekiwania pracowników np. przedszkole przy pracy, godziny dla rodziny czy dodatkowe dni urlopu. Nierzadko też, są ofertą profilowaną pod każdego pracownika, a w nieoczywisty sposób, dedykowaną rodzinie np. dofinansowanie do wakacji i rozrywki (kino, kręgle, fitness z klubem dla dzieci). Istnieje również grupa świadczeń pozapłacowych o szerokim spectrum – kupony na zakupy, opieka medyczna dla seniorów czy też badania specjalistyczne. Ta ostatnia grupa świadczeń rodzinnych, może objąć ofertą nie tylko pracownika, jego współmałżonka i dzieci – ale również dziadka czy ukochaną ciocię.

Wszystkie oferty dodatkowych, pozafinansowych świadczeń, mają ułatwiać życie ich użytkownikom. Pracodawcy dbając o dobrostan zatrudnionych osób i wizerunek firmy, dają w ten sposób znać, że pracownik jest dla niego ważny. Zdrowy balans między pracą, a domowymi obowiązkami, stanowi podstawę dobrego samopoczucia.

Poza pracą – benefity dla całej rodziny z Medicover Benefits

1. Pielęgnuj czas spędzany z rodziną – krótka wycieczka, długie wakacje.

Tutaj idealnym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną, jest każda opcja w kategorii „Turystyka i Hotele”. Wybierz się na krótką, weekendową wycieczkę lub zorganizuj wspólny urlop za granicą. Znajdź ofertę z atrakcjami dla dzieci – baseny, place zabaw, nocleg na zamku lub objazdowy trip.

Zapoznaj się z ofertą voucherów wakacyjnych i podróżuj z touroperatorami. Zbieraj punkty, wymieniaj na kody i kupony rabatowe. Ciesz się czasem spędzonym z całą rodziną z naszymi partnerami: Sun&Snow, Travelist, Triverna, EasyGO, Wakacje.pl, ClubMed, Traveligo, Moje Miejsce Jura, Traveliada.

2. Bądź pomysłowy. Organizuj czas inaczej niż zwykle.

Benefity dla całej rodziny są już zorganizowane i spakowane w odpowiedniej dla użytkowników formie – kody, vouchery, eKupony, rabaty. My wymyślamy, a Ty korzystasz. Sięgnij po gotowe pomysły i spędzaj czas inaczej, niż zwykle.

Parki rozrywki, innowacyjne place zabaw, ośrodki wczasowe, tajemnicze pokoje zagadek, a ponadto kina, teatry, kręgielnie, wrotkarnie czy też golf.

Jest wiele pomysłów na to, jak można spędzić czas poza pracą. Zaplanuj go z naszymi partnerami. Do wyboru między innymi:

 • Wrotkarnia Roller Disco w Warszawie (vouchery)
 • Pokoje Zagadek: Black Cat, LockMe (zabawa z dreszczykiem emocji)

i wiele innych atrakcji.

3. Podaruj rodzinie trochę swojego czasu.

Wypad z rodziną może być emocjonujący, bardzo ekscytujący i totalnie ekstremalny! Medicover Benefits posiada oferty specjalne, które gwarantują niezapomnianą zabawę i mnóstwo radości dla całej rodziny.

Wśród benefitów rodzinnych znajduje się wstęp do największego Parku Rozrywki w Polsce – Energylandii. Na 35 hektarach mieści się 5 fantastycznych stref: Bajkolandia, Strefa familijna, Water Park, Strefa ekstremalna i Smoczy Gród. Tutaj zabawa zaczyna się od jazdy małymi samochodzikami, a kończy – na najszybszym w całej Europie, Mega Coasterze Hyperion.

Zapnij pasy – zaczynamy!

Ponadto zapraszamy na niesamowitą rozrywkę do Parku Majaland Kownaty – całorocznego, tematycznego parku przepełnionego atrakcjami dla małych i dużych. Park posiada strefę pod zadaszeniem i na zewnątrz. Rollercoster, zjeżdżalnie, karuzele i chwila odpoczynku w restauracji.

Ufff – emocjonująco!

Benefity dla rodziny. Gdzie jeszcze można się wybrać z Medicover Benefits?

Parki trampolin to gwarancja udanej rozrywki i porządny trening w jednym. Zdrowa rywalizacja i mnóstwo spalonych kalorii. Nasi partnerzy oferują setki metrów kwadratowych do skakania i wspólnej zabawy. Najnowocześniejsze parki rozrywki, gwarantują moc atrakcji.

Innowacyjne rozwiązania i technologia multimedialna – benefity dla rodziny spełniają kosmiczne oczekiwania. Sprawdź nasze kafeteryjne propozycje:

 • JUMP World parki trampolin,
 • Jump Hall Wrocław
 • Junior Park Jump2Sky Bolesławice – sala zabaw i trampoliny
 • GOjump MEGApark Kraków
 • GOKidz Kraków

4. Doceniaj wspólne chwile, celebruj więzi rodzinne.

Medicover Benefits dba o każdą stronę życia – dom, szkoła i zabawa. Rodzinnie, praktycznie i rozrywkowo. Zapewniamy atrakcyjne oferty edukacyjne, wyjazdowe, a nawet opiekuńcze. Poznaj nas, bo my chcemy poznać Ciebie. Jakie masz potrzeby?

Oferujemy atrakcyjne rabaty i vouchery na zakupy u benefitowych partnerów. Z nami zorganizujesz niezbędna wyprawkę do szkoły, będziesz wspierać kreatywność i rozwijać wyobraźnie dziecka z zestawami do zabaw, jak również znajdziesz niezbędne akcesoria dla niemowląt i gadżety dla przedszkolaków. Nie zapomnij ubrać siebie i całą rodzinę na zbliżający się sezon.

Współpracujemy m.in. z: H&M, Fifi Shop czy SMYK.

Daj się zaskoczyć bogatą ofertą benefitową. Mamy więcej praktycznych rozwiązań dla rodziny:

 • Nanny Express, profesjonalna opieka nad dzieckiem

– vouchery godzinowe, z którymi zapewnisz dziecku bezpieczną i fantastyczną opiekę nawet z native speakerem!

 • Kursy i obozy językowe z ESSK i Atas.
 • Pobyt w restauracji z Fine Diners lub usługa pl.

– delektuj się menu degustacyjnym lub zamów jedzenie do domu i celebruj chwile z całą rodziną

 • Voucher na urodziny dla Twojego dziecka np. w Inca Play Warszawa

5. Dbaj o siebie i rodzinę. Oszczędzaj.


Nasi benefitowi partnerzy w kategorii „Zdrowie i Uroda”, znają się na rzeczy. Korzystaj ze specjalnych okazji dla rodziny i zyskuj rabaty na:

 • Medicover Senior – zadbaj o odpowiednią opiekę dla Twoich najbliższych. Opiekunka domowa, pielęgniarka, asystent osoby starszej.
 • Dom Okularów – dobierz odpowiednie szkła okularowe ze specjalistami. Badanie wzroku, dobór oprawek dziecięcych, sprawdzone produkty w najlepszej jakości.

Medicover Benefits to benefity dla całej rodziny.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zapraszamy! https://medicoverbenefits.pl/

White senior couple and their grandchildren sitting on a sofa together smiling at each other

Źródła: